Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha képtelen vagyok elhinni, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Utálom, amilyen vagyok, ahogy kinézek. Próbálok változtatni magamon, de egyelőre ezzel belső változást nem sikerült produkálnom.

Van egy srác, akivel már többször voltam randizni és tudom, hogy ő szeretné, ha a barátnője lennék, de nem értem miért és mikor mondogatja, hogy szép vagyok, az pont az ellenkező hatást éri el nálam, mint kéne: bezárkózom tőle.

Mit tegyek, hogy elhiggyem, hogy tényleg kellhetek neki? Nem értem, miért akarnak bárki is engem...


2015. jún. 10. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod mit? Ne agyalj, hogy milyen vagy. "Vagyok aki vagyok".

Éld meg a sráccal a napokat, és bízd rá magad, gondolj arra, hogy ha nem tetszenél neki, nem lenne veled.

2015. jún. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ne tudom elhinni, hogy egy ilyen imádnivaló, édes, figyelmes, okos srácnak kellek. Miért...
2015. jún. 10. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Akik még saját magukat sem szeretik,beteg emberek.
2015. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért nem tudod elhinni, mert nulla az önbizalmad, amin változtathatsz, ha akarsz. Van egy csomó könyv, előadás, ami segíthet neked! Használd az internetet! Plusz nem fogadod el magadat olyannak amilyen vagy.

Ha már képes vagy pozitívan gondolkodni magadról, akkor minden sokkal könnyebben fog menni.


De igaza van az elsőnek, ha nem tetszenél annak a srácnak, akkor nem is lenne veled! Szóval legyen ez egy pozitív visszacsatolás neked és hidd el, ha nem változtatsz a negatív beidegződéseiden és ezen az utálom magam hozzáálláson, soha nem lesz egy normális kapcsolatod!

2015. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!