Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek nem tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nem tetszem, miért ad reményt?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg mégis tetszem neki?



Olyanokra gondolok, hogy eljön velem ahova épp hívom, vagy ilyesmi...

Nem az van, hogy költök rá pénzt, mert nem. De mégis jön, és megpuszil, megölel stb. Ha rákérdezek azt se mondja hogy igen, de azt se hogy nem. :D



2015. jún. 5. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor lehet h érez irántad valamit?

Honnan veszed h nem jössz be neki? Mondta már?

2015. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ezt a tini kategóriába kellett volna kérdezned......
2015. jún. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy tetszel neki.:) Én legalábbis nem puszilgatok meg ölelgetek akárkit. Tudom, hogy vannak ilyen lányok is... De figyeld a reakcióit. Pl sokszor néz-e mélyen a szemedbe, sokat mosolyog-e rád, stb.
2015. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szinte biztos,hogy bejössz neki. Állj a sarkadra,ha akarsz valamit és hívd el randizni! Lehet,hogy ő vár valami jelre v.kezdeményezésre.

If you never try,you will never fly ;)

2015. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jún. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!