Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy nézek ki? 10-ből mennyi? 29/F

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 10. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tetszik ez a kép :) (és most félretettem jobbik-os énemet)
2015. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Dicsak, de szép sukár sávó vagy! 10/10
2015. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"ami simán lehet másnál 10/10."


Igen, a maximálisan kiszabhatóból a letöltendő egy szigorúbb bírónál (gondolom tárgyalásra megy a kérdező) :DD

2015. jún. 11. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

ma 05:31 >> A faßért vagy rasszista!


Gyűlölködés helyett mondok inkább egy viccet:

Hogyan szólítják meg a cigányt, ha tiszta ingben, kiberetválva ül egy padon?

- Álljon fel, vádlott!

2015. jún. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
5 ös...ha rosszabbul néz ki nem hordják le? :D dehogynem...
2015. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gusztustalan valakit a származása miatt lenézni. :) Egyébként, ha ő nem vallja magát roma származásúnak, akkor nem az!(Megjegyzem, hogy anno a cigányság igen nagy tudású nép volt és tapasztalt, az egy dolog, hogy manapság van egy nagyon lealacsonyodott rétege.) Elegancia sugárzik szerintem belőle. Pontozgatni nem szeretek, szerintem nem is egy 29 éves emberhez való dolog, hogy pontokkal értékelteti magát. Szerintem van esélyed a nőnemű egyedeknél :D de gondolom ezt te is tudod, hiszen a nyilvánosság elé tártad a rólad készült fotót. :) (Ja, igen és ha valaki pattog, hogy ez is roma az is roma, megmondom, hogy nem tudhatjátok pontosan, hogy honnan származtok! Nem voltak mindig feljegyzések, anyakönyvi kivonatok. Én sem tudhatom, pedig rám nem mondaná szerintem senki sem.)
2015. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!