Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az probléma lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az probléma lehet ha sokkal fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi idős vagyok valójában?

Figyelt kérdés

Pl. ismerkedésnél?

Dohányboltból "A kisfiú menjen ki!", felszólítással ki akartak küldeni, előkapartam a személyimet, és a nőnek kikerekedtek a szemei, és utána elnézést kért. Jogosítványnál haza akarták velem küldeni a szerződést, hogy írassam alá itthon, mert még nem vagyok nagykorú. Aztán még jöttünk haza nyaralásból, és vonaton a társaságunkhoz csatlakozott egy lány ő is megkérdezte hogy mennyi idős vagyok mondtam neki, erre meg a reakciója az volt hogy "mit hazudsz?" neki is megmutattam a személyim mert nem hitte el, és még rengeteg hasonló eset volt. (húszas éveim elején járok)


2015. máj. 13. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép :p
2015. máj. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D nekem is volt egy ilyen haverom... Kis G-nek hívtuk, de csak azért mert kis g-t osztott. venni kellett hozzá cigit és nála volt vagy 20. erre beszól a boltos:

hé a kisgyereknek ne add oda mert legközelebb nem kapsz.


nem akartam neki mondani, hogy mindegy akkor greenbe lesz.

2015. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még mindig jobb, mintha átlagosan 5-6 évvel idősebbeknek néznek az emberek...

13 éves koromban a pécsi arborétumban megkérdezték hogy PTEs vagyok-e, mert ha igen akkor kaphatok kedvezményt :D

Tegnap meg leszólított egy 40es pasas, mondom neki hogy még csak 17 vagyok, erre elkerekedett a szeme, elnézést kért és távozott :DD

17L

2015. máj. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Már 21 vagyok, de alig hiszik el, hogy már elmúltam 18. Sajna gyerekes az arcom, és mellé még vékony is vagyok, szerintem ez az oka. A boltban nagyot szoktak csodálkozni, amikor mutatom a személyit... Vagy amikor megyek ruhát felvarratni, azt mondja a nő, nem varr fel sokat, úgyis növök még... Ezekre szarnék is nagy ívben, ha emellett lenne esélyem a nőknél, de így sosem lesz.
2015. máj. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam ennyire nem vészes csak 21 éves létemre 16-nak néznek az arcszőrzetem itt-ott megtalálható, néha frusztráló tud lenni
2015. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3: nem rossz, ha 13 évesen egyetemista lánynak néztél ki :)
2015. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Engem 14-15 évesnek szokták nézni, ha nincs arcszőrzetem, ha meg van akkor 17-18 évesnek. Az a poén, hogy nemrég múltam 20 éves, de ez van. Inkább nézzenek fiatalabbnak mint öregnek :)


20/F

2015. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!