Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi akit nagyon szeretek de idősebb mint én. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
13 évvel idősebb nálam én most vagyok 25. Anyuék nyilván nem örülnek hogy ennyivel idősebb, sőt kifejezetten utálják. Még nem is ismerik. Soha nem mutattam be csak meséltem róla és hát így is elértem valamiféle ellenszenvet. Nálunk ez nem ritka utálkozni ismeretlenül. Szóval inkább bennem vetődtek fel olyan kérdések, hogy mi lesz ha idősebb leszek? Én még így is úgy is életem virágában leszek 10 év múlva de ő már nem. Esetleg később ha leépül az öregség miatt nekem kell majd ápolni. Vagy ha nem tud kielégíteni szexuálisan mert már annyival idősebb lesz? Vagy ha gyerekünk lenne... Mire a gyerek felnő hogyan lehetne ő jó szülő idősebben? Vagy akár ott van az is, hogy mindenki egy perverznek nézi engem meg pénzhajhásznak holott nem is vagyonos... Csak már alapból megvan az előítélet. Mit tegyek? Szerelmes vagyok letudnám vele élni az életemet, nagyon jól kijövünk és nem tudok mást elképzelni magam mellé annyira jól összeillünk. De annyira megkeserítenek ezek a gondolatok, hogy mi lesz ha elpazarlom a fiatal éveimet és egy "öregember" mellett sorvadok el. Persze ez mind nagyon le van sarkítva. Erősen fogalmaztam ezekkel a dolgokkal kapcsolatban hiszen nem öreg majd csak az lesz. Akik ilyen helyzetben voltak mit tettek? Van jövőm vele? Képtelen vagyok dönteni.

2015. jún. 10. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
felnött emberek vagytok az csak 1 szám ha meg van kémia akkor nincs baj
2015. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

akkor ő 38 éves eltaláltam? :)

Örülnék én 38 évesen egy 25éves nőnek azt hiszem.

De már felnőtt vagy szóval azt teszel amit szeretnél ha ráb**aol akkor te b**aszol rá ennyi.

2015. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13 év különbség az még épphogy ugyan de elmegy gyakorlati szempontból. Ha meg mégse megy, akkor sem kell együtt maradnotok örökre. Ezt neki is kell mérlegelnie. Azt tapasztaltam, hogy hasonló helyzetben az idősebbek kicsit hozzáfiatalodnak a helyzethez, például késői gyereknél.
2015. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Szerelmes vagyok letudnám vele élni az életemet, nagyon jól kijövünk és nem tudok mást elképzelni magam mellé annyira jól összeillünk"

Mi a kérdésed ezek után?

Nem tudhatod mi lesz majd az évek során.

Egy korban közelebb állóval is lehetnének más jellegű problémák.Szerintem kár ezen agyalni.

Talán a szexuális kérdés ami elgondolkodtató a későbbiekben.De ezt sem lehet előre megjósolni.

Genetika,életmód és vérmérséklet kérdése,hogy egy pasi meddig marad aktív.

F40+

2015. jún. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez egy nagy kavics volt ami leesett. Féltem hogy az általános közvélemény szerint egy ekkora korkülönbséggel élő pár nem lehet boldog. Örülök hogy így gondolkodnak mások :)
2015. jún. 10. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagyunk itt,hogy segítsünk :)Én legalább is.

4-es

2015. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni, hogy vele akarsz-e lenni. 25 évesen már ne a szüleid döntsenek helyetted. Ha utálják, hát ez van...
2015. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 16 év korkülönbség van,jóval idősebb vagyok nálad.Nekem is eszembe jutottak ezek,de nem foglalkozom vele.Ha csak 10évünk lesz együtt,akkor csak annyi,nem akarok mást helyette.
2015. jún. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Szerintem ezek felesleges aggódások. Nem tudhatod, hogy ki kerül előbb föld alá, addig meg lehettek boldogok.
2015. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Előre ezt sosem lehet tudni. Egy fiatal férfinek is kialakulhatnak olyan betegségei ami miatt kíméletre vagy ápolásra szorul, esetleg korán meghal és egy idősebb férfi is lehet egészen sokáig aktív, jól karbantartott. Csak az idő ad erre a kérdésre választ.


Egyébként 13 év korkülönbség egyáltalán nem sok.

2015. jún. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!