Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már mindig így lesz? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már mindig így lesz? Nem jöttünk össze egy fiúval, és kerüljük egymást, még köszönni sem szokott mostanában, meg direkt félrenéz.

Figyelt kérdés
Mondjuk én is ezt csinálom, de én azért, mert még nem vagyok túl rajta. Akkor ezek szerint ő sem?
2015. jún. 11. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neveletlen, ennyi nem több. Mindig a férfinek kell először köszönni.
2015. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez sajnos nem ilyen egyszerű. Velem is ugyanez van, én is szeretek egy lányt,de elutasított. Nap mint nap látom és nem bírom ki hogy ne nézzek rá. Viszont ha szembejön velem másfelé nézek, nem akarom hogy lássa milyen gyenge vagyok, hogy nem léptem túl rajta. Mert még szeretem. És ezt a gyönyört, a lányt, s orcáját nem akarom eldobni magamtól, nem akarom elfelejteni.
2015. jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, lehet úgy van vele, hogy ha nem jött össze, akkor inkább próbál felejteni...sértettnek érzi magát stb.


Barátzónába se akar kerülni, ez meg érthető.

Amúgy nem lenne rossz tudni, hogy miért nem jöttetek össze.

2015. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kettes lépjél már túl rajta. Majd jön egy másik.

Kérdező, ez mindig így lesz. Ameddig nincs ésszerű megoldás, addig ez a sértődött játék fog menni. Szerintem hagyjátok egymást szimplán békén és kész.

2015. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha a haveromat hallanám, ugyanaz a monoton szöveg. Én a végsőkig küzdök érte, amíg ki nem hal belőlem az érzés.Látom amikor rám néz, látom amikor máshova fordítja a fejét, hogy ne legyen kínos, de közben érzem hogy nem reménytelen.
2015. jún. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!