Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeritek azt a típust aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeritek azt a típust aki hosszas netes beszélgetés során beígér mindenféle jót egy esetleges találkozáskor, aztán meg elbújik a randin a bokorba?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
igen, a sok kamus
2015. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, én a kokainbárókra bukok, ők meg nem ilyenek. 16/L
2015. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
ja konkrétan a csaj igérgette mindig a talit, h jó lenne meg minden aztán semmi. nem is bántam meg az-az igazság.
2015. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Tesztelik az embereket, vagy egy jóakaród uszította rád, esetleg csak a csalódottságát akarja levezetni általánosságban mindenkin. Ne foglalkozz vele túl sokat. Egyszer én is kísérleteztem, megdöbbentő volt az eredmény. Önmagamként nem voltam ezeken az oldalakon mások számára annyira érdekes, mint amit eljátszottam a neten kíváncsiságból. Pedig nem vagyok egy szürke kisegér amúgy sem, de az alteregóm tarolt.
2015. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Azért annyit leszűrtem abból a kis tesztből, hogy nekem teljesen más kaliberű emberek kellenek, mint akik azokat az oldalakat látogatták akkoriban.


Mellesleg még egy eszembe jutott. Lehet, hogy nem is vele beszélsz, hanem valakivel, aki neki adja ki magát. Pont nemrég történt egy ismerősömmel a facebookon, hogy az ő profilképével regisztrált valaki egy másik felhasználót, aki ott hülyítette a népet, az ismerősöm meg a facebookhoz fordult, hogy visszaéltek a fotójával.

2015. jún. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
igen! pont a múltkor jártam így megbeszéltük a randit meg hová megyünk mi lesz mikor közeledett a nap akkor meg bocs de nem érek rá
2015. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Te mustafa, ha jól rémlik, te egy 15 éves lánykával próbálkoztál, akiről még kérdést is írtál ki (felnőtt kategóriába).
2015. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezért kell helyén kezelni a netes ismeretségeket, neten mindenki azt ír, amit akar...
2015. jún. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!