Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora baj, hogy őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkora baj, hogy őszinte vagyok ebben a témában?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatban vagyunk a párommal, eszem ágában sincs megcsalni, minden tökéletes.


Van azonban, hogy néha rám ír 1-1 fiú pl. facebookon, randit kérnek, vagy udvarolnak. Én általában nem is válaszolok nekik vagy röviden lerázom őket. Aztán ha úgy van este beszélgetés közben elmesélem ezeket a barátomnak, mert félek hogy ha esetleg máshonnan tudja meg félreérti vagy akármi. De sose úgy mondom, hogy féltékennyé akarnám tenni csak tényleg nem akarok előtte titkolózni. Viszont úgy érzem, ez neki nem tetszik.


Jobb lenne, ha nem szólnék egy szót se?


2015. jún. 12. 00:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lenne jobb.

De ha elmondod, akkor mindig es mindent mondj el, mert ha egyszer majd nem mondasz el egyet es megtudja akkor az eleg rossz pont.

2015. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem maximum az nem tetszik neki, hogy érdeklődnek a fiúk, nem az, hogy elmondod.
2015. jún. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább mondd el. Ha meg máshonnan tudná meg, akkor az lenne a baja, hogy miért titkolóztál.
2015. jún. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem simán magyarázd el neki, hogy ezeket csak azért mondod el neki, mert nem akarsz sumákolni, meg ahogy itt is írtad nehogy félreérthető legyen.

De mondok egy példát, nyaraltunk Balatonon és feltűnően mindig felénk dobták a labdát (2 srác, 1 lány, szóval kellett a 3. keréknek is szerezni valamit). Mivel véletlenül mindig oda lett dobva a labda kérdezték, hogy nem szállunk-e be, amiben benne voltunk. Aztán kérdezték, hogy hol lakunk, és tisztán látszott a fejükön, hogy biztos nem egy megyéből jöttünk és az életben többet nem látjuk egymást. Egyértelmű volt a dolognak a célja, semmi nem történt és az életben nem tudta volna meg a párunk. Na az ilyeneket viszont felesleges megmondani.

2015. jún. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Egy komoly kapcsolat alapja az őszinteség. Mindig, mindenben. A bizalmat könnyű eljátszani, de visszaszerezni lehetetlen.

Jobb ha elmondod, és énszerintem még a labdásat is el kellett volna mondani. Mert ha a labdázás jut a fülébe...

Az üzenetekből ne törölj semmit, amíg nem mutattad meg neki, éreztetve vele, hogy maximálisan megbízhat benned.

2015. jún. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem orul neki, de mond el ugy a legjobb. Mond meg neki hogy azert meseled el hogy ne legyen felreertes belole kesobb. Mi is igy vagyunk a parommal ( bar engem itt probalnak felszedni :D ) de ot nem zavarja mert tudja hogy mindenem csak az ove.

18/L

2015. jún. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5: De epp ezaz, hogy az eletben nem fog a fulebe jutni, teljesen ismeretlen emberek isten tudja milyen varosbol vagy falubol, semmi sem tortent, es ha belenez a mobilomban sincs errol semmi. Pont ezaz, hogyha ilyen semmiseggel is traktalom, akkor mar tenyleg ugy is lejohet, hogy en feltekennye akarom tenni. Mert ha lesarkitjuk, ebbol egy olyan sztori jonne ki, hogy "Kepzeld cica, a vizben labdaztunk 3 ismeretlennel, szerintem ossze akartak hozni a haverjukkal. 5 percig dobaltuk a labdat aztan otthagytuk oket es elmentunk langosozni."

Vihar a biliben esete.

2015. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szoval ez nagyjabol az a kaliber, hogy ramfutyultek a melosok vagy valaki rank dudalt az utcan. Es ezeknek annyira nincs jelentosege, hogy nem feltetlen osztom meg, kiveve ha nagyon felbosszantanak.
2015. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7,#8 Elismerem, hogy neked is igazad van. Mindennek ellenére én szeretnék tudni róla, és még a fütyülésről is.

Tényleg nem muszáj elmondani, de soha nem lehetsz 100%-osan biztos benne, hogy nem jut a párod fülébe, és szerintem csak akkor problémás a dolog, ha nem tőled tudja meg.

Volt olyan ismerősöm, aki az olasz tengerparton jött össze, egy helyi lánnyal, akit szintén ismerek. Csak ők nem ismerték egymást.

Levittem a kutyát, és összeismerkedtem egy szép, fiatal, kutyás lánnyal (Nem randi), és amikor haza indultunk, végig egy irányba mentünk, majd kiderült, hogy egy lépcsőházban is lakunk. Majd bement a szomszéd lakásba, Így kiderült, hogy Ő a szomszéd lánya. Egy hónap alatt egyszer sem láttuk egymást.

Számomra az őszinteség mindennél fontosabb. Ha nem kérdeznek, akkor nem muszáj beszélni, de ha tudod, hogy a párod tudni szeretne róla, és nem mondod el, az számomra ugyan olyan lenne, mintha letagadnád.

2015. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De az az ismerősöd össze is jött az olasz lánnyal, nem? Mert akkor ez egy teljesen más történet. De arról minek beszámolni, hogy valaki konkrétan csak rám nézett? És nem is az, hogy a párom előtt sumákolnék, hanem annyira nincs jelentősége, hogy a barátaimnak se említem meg és lehet már a nap végére el is felejtem. Csak felesleges szájhúzás lenne ennek a vége, de a barátom ilyenekre nem is kíváncsi és én sem vagyok arra, hogy esetleg kikezdett valaki vele és semmi se történt.


Alapvetően azon se akadnék ki, ha látnám Facebookon, hogy nem ő kezdeményezett beszélgetést egy lánnyal, és egyértelműen lekoptatta, de azt szerintem én is elmondanám.

2015. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!