Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Derekamat szorongatja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Derekamat szorongatja, ha találkozunk, túllő a célon?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen bedolgozik heti 1-2 alkalommal egy nálam 15 évvel idősebb férfi (45 éves),az oké,hogy szimpatizál,de akárhányszor összefutunk az irodában, folyton a derekamat szorongatja. Ártatlan, szimpatia kifejezése,vagy ez már jóval több lehet annál?
2015. jún. 12. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod miért szorongatja? Mert TE hagyod neki. Titokban még tetszik is. Ha nem így lenne, nem kérdést írnál ki, hanem rendreutasítanád.
2015. jún. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Estienne ***** válasza:
91%
Háát ő. Én inkább tartanám a két lépés távolságot, mert annyira nem ártatlan. Egy irodában kis szoknyában hosszú időre azért ne maradj vele egyedül ;-)
2015. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Azért lovaglás közben elvárható lenne, hogy te is mozogj kicsit!

Személy szerint rühellem, ha egy nő csak hanyatt vágja magát és rám hárul az egész "munka" , majd megvan róla győződve vele milyen "jó"...

Volt olyan nőm, aki csak felül szeretett lenni, de szintén ez a passzív magatartás, vagy mozgatja az ember a derekánál szorongatva, vagy meggebed alatta!


Számomra az ilyen nők KUKA, de sajna eddigi 4-ből 4 ilyen "lusta dög" volt. Változtass a viselkedéseden, mielőtt rád un, bár meló közben még az ilyen lusta nő is elfogadható :)

2015. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, kösz a gondolataidat,de nem igazán van köze a kérdésemhez.
2015. jún. 12. 09:30
 5/9 Estienne ***** válasza:
De mostmár érted mit kell tenned, kérdező :-D
2015. jún. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

3 :D:D

kérdező, imádom az ilyesmit, mert ezért már a feministák szexuális zaklatást kiáltanak, pedig te vagy rá a legjobb példa, hogy el sem tudod dönteni, hogy imponál e vagy sem.

Mivel nem mondod neki, hogy ácsi haver, ne tapizzál már, ezért ő joggal hiheti, hogy imponál neked. Ami meg ugye további dolgokat is leképezhet a fejében.

Szóval: ha imponál, akkor legközelebb markolj rá a tökére , ha meg nem, mond neki, hogy pajtás, már többször akartam szólni, de most meg is teszi, ne fogdossál már. Köszi

2015. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nekem imponál az,hogy ez a pasi szimpatizál velem, de szertném tudni,mennyire van szexuális öntete az ilyen -félig-meddig viccesnek szánt- derék-szorongatásnak. (ez alatt értem,hogy pl. köszönés után rögtön,gyorsan hozzámlép s akkor szorongat meg). Tudjam,hogy viszonyuljak én is hozzá...
2015. jún. 12. 10:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Humorosan kezdi mindenki mert nem tudja mire számítson és még ki is lehet magyarázni ha nem úgy reagálsz, aztán ha nem ellenkezel simán komolyra fordulhat. Poénos hangvételben is el lehet utasítani persze ha ez a célod és nem az h elkapjon...
2015. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%

"szertném tudni,mennyire van szexuális öntete"


te nem 30 vagy, hanem 14...

a fizikai kontaktnaknak nagyon is szexuális "öntete" van.

2015. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!