Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A titokzatos pozitív jelző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A titokzatos pozitív jelző egy lányra?

Figyelt kérdés

Rengeteg barátomtól, ismerősömtől (nem csak férfiaktól, nőktől is) hallom évek óta, hogy olyan titokzatos vagyok, meg gyakran azt is, hogy furcsa.

Egy fiúismerősöm konkrétan "furcsa lány"-nak hív, és mindig ölelget, ha találkozunk.

Átlagosan nézek ki, és kedves, közvetlen vagyok.


2015. jún. 12. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kedves és közvetlen vagy, akkor esetedben valószínűleg pozitívan használják és szeretnének megkörnyékezni, mert tetszel a srácoknak, de egyes esetekben jelenthet rosszat is.
2015. jún. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A titokzatos és a fura, nem mindig pozitív tulajdonság (attól függ, miben vagy titokzatos és fura).
2015. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem fogyatékosnak szoktak. Na az már elég egyértelmű sajnos. 18f.
2015. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!