Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan 3- éve vagyunk együtt.Ő 28 éves én 20 éves vagyok. Mióta új munka helyett váltott azóta nagyon sokat iszik.Pedig az egészsége miatt nem is szabadna neki alkoholt innia.Bár tagadja hogy iszik de látom rajta hogy inden nap részeg amikor átmegyek hozzá.Múltkor is patikástól el aludt az ágyon.Ha próbálom neki magyarázni hogy ne igyon akkor ki akad rám hogy miért veszekszek vele mert ő nem iszik.Egy régi házban él aminek egy része már össze dőlt.És van egy külön kis épület van az udvarba ott lakik.Úgy volt hogy össze költözünk kerestük is a lakbért de nem találtuk.Nekem jelenleg nincs munkám és arra fogja hogy az miatt nem tudunk össze költözni.De viszont neki elé jól fizető állása van egyenlőre megtudnánk csak rengeteg pénze elmegy az italra.Úgy látom semmi terve nincs a jövővel kapcsolatban.Mostanában nagyon megváltozott múltkor is üres italoknak az üvegjét találtam meg nála,kiabál velem nem is keresi a társaságom úgy mint rég.
2015. jún. 12. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Hanyagold egy kis időre. Ha a társaságodat se keresi annyira, megváltozott, kiabál veled stb., akkor felesleges a nyakán lógnod és küzdened érte. Mondd meg neki, hogy sürgősen változtasson, vagy legalább minimum ne hazudjon a szemedbe, mert te segíteni szeretnél neki, de ha át akar verni, akkor nem tudsz. Hagyd egy időre, ne jelentkezz, ne keresd, adj neki teret és gondolkodási időt. Ha észhez kap, akkor tudsz neki segíteni és ki tudtok ebből lábalni, viszont ha nem fogja fel a dolgot, akkor nem veszítesz semmit.
2015. jún. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!