Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagyon furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon furcsán viselkedik. ( többi lenn) Szerintetek mi lehet ennek az oka? ( nagyon kétségbe estem,18/L)

Figyelt kérdés
egyszer azt mondja nagyon szeret és mindig is velem akart lenni és gyönyörű vagyok, máskor meg lemondja a találkozónkat ( úgy hogy előtte 1 hétig nem tudtunk találkozni, azért hogy a haverjaival legyen) amikor elmegyek én is velük, van hogy le se sz*r és más lányokat megnéz, van hogy pedig egy percre sem enged el maga mellől. tehát egyszer azt mondja nagyon szeret és becézget, nagyon aranyos velem, máskor meg van hogy egy napig fel se hív mert dolga van. ez nagyon rosszul esik nekem, főleg hogy ő nekem az első komoly kapcsolatom és elvileg én vagyok neki az első szerelme.

2014. márc. 2. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Szerinted mi ismrjük a csávót? Mondok egy titkot:


KÉRDEZD MEG TŐLE!!!

2014. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ha megkérdezem, azt mondja szeret
2014. márc. 2. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Fura a fiuk ilyenek megszokod vagy megszöksz
2014. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert még lehet maga is gyerek! Vannak olyan pasik akinek 30 évesen is gyerekként gondolkoznak! Sajnos! És lehet elüldözik maguk mellől azt az 1-2 csajt aki szerette őt! :(

Ez van!

2014. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!