Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők nagy része miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért nem veszi emberszámba azokat a férfiakat, akik csendesebbek, introvertáltabbak, az ismerkedéskor kissé félénkebbek?

Figyelt kérdés

Most nem azokról beszélnek, akik annyira határozatlanok, hogy egy döntést nem képesek meghozni, hanem azokról, akik kissé bizonytalanok az ismerkedéskor, kissé félénkek de ha közelebb kerülnének a lányhoz, feloldódnának, és elmúlna ez a félénkségük.

Miért van az, hogy a nők ezeket a férfiakat zsigerből elutasítják?



2015. jún. 13. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a dolog: ezek a férfiak mégcsak nem is nagyon ismerkednek.
2015. jún. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Mi kell a nőnek igazából?

– Pozíció (hatalom, pénz, befolyás, hírnév – ezekből legalább egy),


– Stabilitás (vagyonelemek, biztos karrier, jó keresőképesség),


– Hangulat (amikor veled van, érezze jól magát, ne unatkozzon).

[link]

2015. jún. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Jaj, de unom már ezt a sok hülyeséget. EZ nem felnőtt párkapcsolat kategória. Létre kéne hozni egy külön csoportot állandóan panaszkodóknak, mert ami itt megy, az nem felnőtt kategória, hanem nevetséges. Mindenki általánosít, ítélkezik, hihetetlenül primitív ez a kategória. Ha ezek a felnőttek, akkor kik a gyerekek??? N31
2015. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
3-as Te most mitől vagy ilyen idegbeteg?
2015. jún. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%

Tok igaza van. Mar hanyok az ilyen kerdestol....

Es a sok troll, a meg tobb valaszert direkt megkerdezi 100x, mert rudjak, hogy erre minden onbizalom hianyos , otthonulo fiuka szivelyesen valaszol.

2015. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%

Sajnos ezek tények. Itt egy cikk, ami direkt ezzel foglalkozik, a rendes srácokkal.

[link]

2015. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

3, 5:

Ha elegetek van, minek válaszoltok a kérdésre.

Ha meg szerintetek nincs igazam, akkor érveljetek, és mondjátok azt, hogy "A nők adnak esélyt a félénkebb férfiaknak is.". Mert gondolom, azért van elegetek, mert szerintetek nem igaz, ami a kérdésekben szerepel.

2015. jún. 13. 09:29
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Tények, mert egy nőfejtő (??? :DDDD) internetes oldal megírta.... Jézusom! Hát pont ezt a színvonalat mondom!
2015. jún. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Én nem gondolom, hogy zsigerből elutasítják, legalábbis a csendesebb csajok szerintem nem. Én is csendesebb vagyok.


Ha magamba nézek, nekem erre van szükségem:


Egy férfi:

- aki kiáll önmagáért és a családjáért

- aki anyagi és lelki biztonságot nyújt

- akivel jól érzem magam és tudunk beszélgetni


Aki ezt sugározta, azzal szívesebben ismerkedtem. Ennek ellenére sikerült olyannal is összejönnöm, akinél pl. hiányzott az önmagáért és családjáért kiállás. :( Nem volt jó...


Én úgy gondolom, a félénkség csökkenthető tudatosan. Én pl. nagyon visszahúzódó voltam, de megelégeltem, mert nagyon sok mindenben gátolt. Így elkezdtem nem a külvilágban keresni a hibát, hanem magamon kezdtem változtatni. Még nem vagyok annyira laza és bátor, mint szeretnék, de az irány jó, a fejlődés látványos.

2015. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
60%
már várom a szerelmemet kellehürt aki bölcs tanácsait megosztja a nőkről:)
2015. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!