Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit kínos a kérdés, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kínos a kérdés, de hogyan lépjek túl rajta? Többi lent

Figyelt kérdés
Párommal nagyon régóta együtt vagyunk és már nem igazán vannak tabutémák egymás előtt.Viszont nekem van egy olyan problémám,hogy nagyon kellemetlenül érzem magam mikor a nagy dolgomat végzem és ő a közelben van.Gyakran önhibámon kívül elég hangos tud lenni és ez rettenet ciki,nem akarom hogy hallja.Azonban ha nem végzem el rendesen a dolgomat akkor fáj egész nap a hasam stb.Hogyan lépjek túl ezen?Vagy inkább mit tudnék csinálni a hangok ellen?Nem élünk még együtt.
2015. jún. 13. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan helyre költözz, ahol két ajtóval van elválasztva a wc a lakás többi részétől. Csinálj zajt, menet közben húzd le a wc-t, kapcsolj be zenelejátszót. Japán bidékbe be van építve a zene.
2015. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen csak ez olyankor nehézkes,mikor nem kettesben vagyunk a lakásban és esetleg még alszanak is a többiek :D
2015. jún. 13. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:

:D hát ha alszanak akkor mi baj?! :D

De egyébként csajom is ilyen volt...kapcsolj zenét neki nézzen tv-t ilyesmi! Nekem is ezt mondta mindig! Nincs ezzel baj ha így jó neki hát így jó! :D :D

2015. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki szokott sz.rni. A változást magadban keresd ez ügyben. Szerintem erről is lehet beszélni, és kérheted őt arra, hogy akkor ne menjen a wc felé. Lehet, hogy neki ez az egész nem olyan ciki, mint neked. Engem csak az szokott zavarni, ha utánam bemegy valaki wc-re, a többi nem zavar, amikor pisilek, nyugodtan be is jöhet.
2015. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bennem van a hiba de egyszerűen nem tudok túljutni rajta,pedig megértő meg tényleg mindent meg tudunk beszélni stb de nekem valahogy nem megy mikor ott van.Elmegyünk pl nyaralni nemsokára 1 hétre na hát ott kellemes lesz ez az egész :D Ezt a zenés dolgot viszont megpróbálom bevetni,köszi az ötletet! :)
2015. jún. 13. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Át kellene gondolnod az étkezésed, csajszi, ha ilyen hangos mikor nagy wc-zel. Több rostos kaját kellene enned, zabpehely, lenmag és társai. A férfiaknál szokott ez hangos lenni általában, belőlünk csak egyszerűen 'kipottyan' :) N
2015. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
anyám is fingik ha megy pisire vagy bármire én meg van, hogy napi 20szor eleresztem a bélgázomat jó hangosan. Mondjuk nekik már elegük van abból, hogy mindig fingok. rájöttem azóta, hogy a sok tejtől van ez. :D
2015. jún. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!