Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok: maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok: maradjak a több éve tartó, biztos, de már részemről kicsit kihűlt kapcsolatban, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal, nekem ő volt az első párom minden szempontból. Nagyon különbözőek vagyunk, és ez ennyi idő után már inkább hátrány, mint izgalmas, mert nem csinálunk közös programokat, és már a szex sem az igazi, már nem kívánom.

Ő még mindig szerelmes belém, érzem.

Nagyon becsülöm a barátom, igazi partnerekké váltunk, ott vagyunk egymásnak jóban-rosszban, de azt hiszem, hogy az évek múlásával még jobban kihűlne részemről az egész, viszont félek kilépni egy alapvetően jó kapcsolatból, és azt sem szeretném, hogy neki fájdalmat okozzak.

22 éves lány


2013. szept. 13. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, ez csak rosszabb lesz.
2013. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sajnálatból pedig ne maradj vele, ha ugy érzed mindent megprobáltál és annak ellenére nem megy ugy ahogy te szeretnéd akkor ne eröltesd tovább és ne kinozd meg a párodat sem
2013. szept. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mióta érzel így?
2013. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kb. 3-4 hónapja érzem ezt.
2013. szept. 13. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem,hogy az életed választóponthoz érkezett.Lépj tovább!Egy új kapcsolat jót tenne neked.
2013. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most élj ne 30 plusz évesen csapongj. Fura így az általánosan elfogadott értékekkel szembe menni, de ne maradjon benned űr, amit később már csak nagyon drága áron tölthetsz be. A jövőd érdekében lépj. Ha már most érzed hogy nem tart örökké akkor ez onnantól egy vontatott szenvedés. Amit csinálsz abba adj bele mindent, amit hanyagolsz azt dobjad el messze és ne nézz rá többet.
2013. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én maradnék. Próbálnám visszahozni a tüzet a párom iránt. A végsőkig küzdenék a kapcsolatunkért és nem hagynám el semmiért. Nagyon nehéz manapság megfelelő, normális rendes fiút találni.
2013. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, és eléggé az jön le a szavaidból, hogy már nagyon mennél tovább. Úgyhogy szerintem se halogasd.
2013. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha most 30 éves lennél, férjjel, gyerekkel az oldaladon, akkor azt mondanám, hogy maradj és pezsdítsétek fel a kapcsolatot, de még csak 22 éves vagy. Első pasi, nem éltél. És 22 évesen még bőven van időd és lehetőséged élni. És nem garancia, hogy a következővel nem így alakul majd, de akkor is más érzések lesznek, más tapasztalatok, stb. Szóval azt mondom, hogy lépj tovább. Mert ez így csak rosszabb lesz. Írtad is, hogy nagyon különbözőek is vagytok és ezt már hátránynak érzed. Egyértelmű, hogy menj tovább!
2013. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mindenképp lépj tovább.
2013. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!