Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire gaz? Mit gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gaz? Mit gondol egy ferfi ha ilyet lat?

Figyelt kérdés

Nyaralni megyunk a csaladommal ess...hat edesapam nagyon vedeni szokott foleg mikor bikiniben vagyok es kimegyunk a strandra jelen esetben a tengerpartra, es ha meglatja hogy egy fiu esetleg ferfi elkezd nagyon bamulni, odaall mellem es elkezdi csovalni a fejet az adott emberre nezve, mint utobb kiderult szamos ilyen eset volt csak nekem nem tunt fel:D volt hogy egyet eszrevettem es az a srac szabalyosan megtamadott es viz alatt elkapta a labam...na ott tobb se kellett apukamnak utanna kb nem volt olyan hogy ne lett volna velem.


Mit gondol ilyenkor egy ferfi ha ilyet lat?? 18/L


2015. jún. 13. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy még gyerek vagy.
2015. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

az hogy az apam mit csinal az nem engem minosit.

nem itelhetsz meg azert mert az apam ezt csinalja

2015. jún. 13. 12:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel elijeszti az összeset ennyi...
2015. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Rólad semmit nem gondolok. Apukád óv és félt, ez rendben is van, ez az apák dolga. Viszont 18 évesen azért már tudsz vigyázni magadra. Viszont, biztosan nem mennék oda és kérném meg a kezed a tengerparton, mert ott temetne el apád élve a homokba :D
2015. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy masik csajt hívok meg egy uditore. Ennyi.
2015. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy oktalan az onbizalomhianyom...
2015. jún. 13. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt apukáddal kell megbeszélned.Szerintem meg fog haragudni rád egy kicsit amikor kijelented,hogy te már szeretnél fiúkkal közelebbi kapcsolatba kerülni,de idővel majd megbocsát és belátja,hogy már tudsz magadra vigyázni.

Ha nem beszélgetsz el vele akkor még sokáig fogja ezt csinálni és talán a végén nagyon összevesztek.

2015. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beszéld meg apukáddal higgadtan. Mondd meg neki, hogy tudsz magadra vigyázni, majd ezt bizonyítsd is be neki, nyerd el a bizalmát. Sosem fogja elengedni a kezed, de ha megbízhat benned, akkor talán engedékenyebb lesz. :)
2015. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, micsoda mázlista pasi, hogy ötven éves létére egy csinos 18 éves csaja van. Mert ugye nincs ráírva, hogy az apád.
2015. jún. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hahaha bocsi az offért, nem tudom mire gondol egy férfi...


De az én apukám is ilyen, pl múltkor voltunk egy esküvőbe, és táncoltam a fotóssal, mert régi ismerősöm, és kb 15 év van köztünk :D De semmi komoly nem volt, tényleg csak tánc, jól éreztük magunkat. Apum majd meg ölte a szemével, utána mondta anya is, hogy apának nagyon nem tetszik az illető :D Én meg csak pislogtam, hogy mégis mi a probléma most?! :D Persze a fotós is észrevette, ő nevetett rajta... Nekem azért kínos volt:D


Szerintem annyit tudsz csinálni, hogy ha észreveszed hogy apud mit csinál, megkérdezed tőle, h nem szimpi a srác vagy miért akarja elijeszteni? Vagy közlöd, hogy szívesen barátkoznál vele a nyaralás alatt, és ha tutira veszed a srác jelzéseit, akkor odamész hozzá, a többi megy magától. Most kajálni csak elmehetsz vele a strandon belül vagy jégkrémet enni, meginni valamit. Ott vagytok "szem" előtt. A srácnak meg viccesen kimagyarázod a helyzetet. Én biztos így csinálnám :D Jó nyaralást neked! 21/L

2015. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!