Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ha egy 39...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ha egy 39 éves nő elhagyja a férjét, és a 3 gyerekét egy roma származású férfiért, akkor elképzelhető, hogy egyszer majd szeretne visszatérni? Érdemes rá várni?

Figyelt kérdés
A gyerekek még kicsik, 14, 7, 5 évesek. Az új kapcsolat csak pár hónapos, a házasság pedig közel 20 éves.
2015. jún. 13. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lényegtelen, hogy kiért hagyja el. Esély mindig van a visszatérésre, de sosem lehet tudni. A férj az, aki ezt a legpontosabban meg tudja mondani, húsz évig a feleségével élt, neki kell ismernie. Persze még ő is könnyen tévedhet.

Viszont: én nem várnék egy nőre, aki húsz év házasság után, három gyerek után csak úgy lelép. Három gyereket és valakit, aki húsz év alatt az életed részévé vált nem lehet otthagyni. (persze ha veri a férj, vagy alkoholista, vagy valami... az más.)

2015. jún. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szó sem volt verésről, vagy bármi efféléről. A férj gyakorlatilag szinte mindent megtett a feleségéért, ráadásul szinte egész idő alatt el is tartotta a gyerekekkel együtt.
2015. jún. 13. 13:19
 3/10 anonim ***** válasza:
Számomra érthetetlen, hogy miért hagy hátra valaki egy ilyen kapcsolatot, valamint gyerekeket. Tényleg érthetetlen, így nem is tudok válaszolni.
2015. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem az kérdés, hogy érdemes e, hanem, hogy van e értelme, megéri-e. Arra tudom a választ, nem. Legyen benned ennyi tartás.
2015. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen meg is érdemli, hogy cigánnyal legyen együtt. Szerintem ezzel mindent elmondtam.
2015. jún. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az egész kérdésed egy orbitális kamu.

És akkor még pasinak adod ki magad, és éled ki a rasszita agymenésedet.

2015. jún. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu, sajnos!
2015. jún. 13. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
7 de kamu, nem is kicsi. Főleg hogy nő vagy, és nagyon beteg.
2015. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Látom, fogalmad sincs semmiről! Ha nem tudsz értelmes választ adni, legalább ne akarj okoskodni legyél szíves!
2015. jún. 13. 14:10
 10/10 anonim ***** válasza:
9 Inkább kezeltesd magad, hogy legalább azzal tisztába legyél hogy egy nő nem irkál pasiként. Főleg nem olyan pasi nevébe, aki kivágta mint macskát sz..-ni.
2015. jún. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!