Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy erzes amin nem tudom magam tul tenni. En nagyon tudok szeretni, es nehezen dolgozom fel az igazsagtalansagot, mert mely erzesu ember vagyok. 10 eve van egy legjobb baratnom, meg a foiskolan ismertem, meg es az a legrosszabb, hogy mar 30 evesek vagyunk, nem tini lanyok. Az elmult par evben nem talalkoztunk, mert en kulfoldon dolgoztam, o Magyarorszagon dolgozott. Megismert egy pasit, aki szerintem nem hozza valo, mert csak bantja, de o ezt nem veszi eszre, mert szerelmes, pedig a pasi ugy megalazta mar ezerszer ahogy csak tudta. En felvettem a munkahelyemre, segitettem neki mindenben, az interjuban, az anyagiakban, es o ugy halalta meg, hogy meg csak par honapja dolgozott itt, amikor egyszercsak megvaltozott,ellenem fordult. Ki akart rugatni, es azt mondja, hogy a baratja kedvveert eldob minden baratjat, olyan dolgokat engedett meg maganak, mert egy ideig en voltam a fonoke, es en elneztem , mert a baratom volt, es visszaelt vele. Persze o erzi magat aldozatnak, o nem csinalt semmit. Azr mondja, hogy a baratsagban nincs uzlet, es a baratsag nem a kolcsonos segitesrol szol. Nem tudom, hogyan lehetett ez az ember a baratom. A kerdesem. Hogy o valojaban mindig ilyen volt, vagy en ismertem ennyire felre, vagy egy szemet pasi ennyire meg tud valtoztatni egy no?Hiszen mar o is olyanna valt, mint a pasija.

2015. jún. 13. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy akar bántani,szeret téged csak nem veszed észre
2015. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolo, tudom, hogy nem szeret, de normalis valaszt varok. A kerdes az volt, hogy szerintetek ennyire megvaltozhat egy no egy ferfi kedvvert, es, hogy mi a megoldas?Azon kivul hogy ne foglalkozzak vele.
2015. jún. 13. 16:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudod, hogyan dolgozzuk fel azt amikor segitesz valakinek, szereted o meg kicsinal.
2015. jún. 13. 16:10
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Félreérted a dolgokat,szerintem valaki kavar a kettőtök kapcsolatába
2015. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg hogy ki akar rugattatni? És kicsinál? Hogyan magyarázd el
2015. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hogyan akart kicsinalni?Felment a nagyfonokhoz, es azt hazudta, hogy a baratom ver, es a munkahelyemen ordibalt velem amikor en voltam a fonoke, raadasul magyarul az angolok elott. Ez nem eleg durva?Valamint minden titkomat amit rabiztam elmondta masoknak, es meg neki allt feljebb.
2015. jún. 14. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:

???

Engem is elárúltak ,és még élek,én soha az életbe nem árultam el senkit

2015. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, en is elek, de a kerdes az volt, hogyha elarulnak es te megs szeretsz valakit, hogyan lehet elfelejteni es feldolgozni azt, hogy igazsagtalanak voltak veled.
2015. jún. 16. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!