Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni a veszekedéseket, rossz emlékeket sérelmeket. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt a barátommal, az elején minden tökéletes volt, az önbizalomhiányomat leszámítva.Aztán 2 hét után pszichés problémák törtek elő nála nagyon hirtelen, amik még mindig tartanak, kezelteti is, van már haladás.

Voltak nagyon csúnya veszekedéseink és már csomóra alig emlékszem, de egy megmaradt bennem és kezdek beleőrülni, állandóan visszajön és agresszióval tölt el meg keserűséggel, zokogással.

Beszélt egy pár hete egy 15 éves csajjal a neten, már akkor is fura volt, hogy állandóan vele beszél(mert mi neten ismerkedtünk meg, aztán lett egy barátnője, de én legalább nem nyomultam közben, hanem megmaradtam barátnak, aztán végül összejöttünk).Na, ez a csaj láthatóan nyomult rá és egy italozós este után nem bírtam ki, belenéztem a telefonjába és amiket ott találtam, sokkoltak, remegtem, zokogtam és azt hittem, ott halok meg.Nagyon csúnyán összevesztünk, talán az ital miatt is meg hajnal is volt már, még neki állt feljebb.5 percenként váltakozott a hangulat, zokogott ő is néha, hogy nem érdekli a lány és hogy nagyon szeret aztán meg üvöltözött velem és az ajándékokat amiket tőle kaptam elkezdte nekem dobálni, széttépkedni.

Aztán nagy nehezen kibékültünk, de tényleg sokkban voltam utána napokig, majd beléptem a facebookjába, ami tudom, hogy undorító dolog volt...és megláttam, hogy megint beszél a csajjal pedig megkértem, hogy legalább azok után ne, hogy flörtölt vele eléggé durván.És láttam, ahogy kitörli a beszélgetéseiket, hogy én meg ne lássam.Mindent elmondtam neki, ebből is vita lett a végén letiltotta a csajt és a mai napig nem beszélnek, tiltva van.

Azóta biztossá vált bennem, hogy rettentően szeret, mert érzem, tudom.Szóval ebbe ne menjünk bele, hogy "tuti megcsal", mert nem így van és ez biztos.

Viszont ezt a felkapaszkodott 15 éves rbancot agyon tudnám verni, nyomozok utána, mint egy megszállott, nem bírok túllépni ezen, forr benne a düh még mindig..hogy miért, mire volt jó ez barátomnak..azt mondja, hogy csak hülyíteni akart valakit, de mostanra felfogta, hogy jobb lett volna szóba sem állni vele.

Pár hónap múlva pedig abban a suliban fogok tanulni, ahova ez a csaj jár.Már a hideg is kiráz a gondolattól.Valamint ha ránézek az ajándékokra, amiket tépett, dobált, rettenetesen szomorú leszek és sírok.

Mostanra megoldódott a párkapcsolatunkban minden, az ő problémái még megvannak, én is küzdök még önbizalomhiánnyal de nagyon szeret, valószínűleg ezért is lett minden baja, mert ezt képtelen felfogni.Első kapcsolatom.

(Ne írjátok, hogy kihasznál, stb; mert látom a változást és olyan dolgokat tesz, amire mindenki annyit mond, még szüleim is, hogy ez a fiú teljesen belém van esve.)

18/L



2015. máj. 31. 23:30
 1/8 A kérdező kommentje:

Hosszúra sikeredett, de kérlek titeket, hogy segítsetek!!! :(

javítás: forr benneM a düh*

2015. máj. 31. 23:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azért ebbe a kategóriába tettem a kérdést, mert ez nem tini párkapcsolat, szerintem érettebbek vagyunk a korunknál és a kapcsolat sem egy olyan érzelemmentes kapcsolat..nem tudunk szakítani, ő sem bírja nélkülem, előttem sosem sírt, most meg naponta zokog és nem enged el.
2015. máj. 31. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne a lányra haragudj, hanem párodra.. Mondd el neki,hogy haragszol, rosszul esett, majd gondolo véig volt-e ennek pozítiv oldala (megtanultad,h óvatosan vele), s bocsáss meg párodnak... Hiszen neki kellett volna észnél lennie,h neki bnője van. Meg,ha más nem volt netes beszélgetésen kivül, talán nem olyan anyg baj, bár nem tudom,h miket beszéltek, tehát ebben lehet nincs igazam.
2015. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Párom azzal jött állandóan, hogy nem csalt meg, ami igaz is.De nekem rosszul esik és megingatta a bizalmamat benne nagyon, hogy megírta neki párom, hogy tetszik neki kicsit és hogy jó alakja van, meg hogy neki nem kiscica kell, hanem ő meg hogy hú de szexelhetnékje van..barátom beismerte, hogy nem tudja miért csinálta és bárcsak ne tette volna..

Tudom, hogy ő a hibás ebben..de a csaj meg egyszerűen kiborít.Utálom az ilyeneket akik 12 évesen már szexelnek meg aztán még engem kezdett oltogatni, hogy hogy nézek ki meg hogy térjek észhez ő tetszik páromnak stb.Na itt jött az hogy barátom letiltotta és élőben sem köszönnek, beszélnek.

2015. máj. 31. 23:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg az is zavar, hogy emiatt a jelentéktelen lány miatt ilyen emlékek vannak bennem egy plüssmaciról, nyakláncról és még csomó NAGYON fontos és kedves ajándékról amiket adott nekem..merthogy ezeket nekem vágta, meg majdnem széttépte őket.. :(((( most is sírok
2015. máj. 31. 23:56
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsi, de ez a kapcsolat egyáltalán nem érett, sőt gyerekes, évek múlva ha visszagondolsz röhögni fogsz, nem sírni. saját tapasztalat alapján az ilyesmi dolgokat nem lehet feldolgozni talán csak évek alatt. gondolj bele ha igazán szeret, miért kavar más csajjal?? te megtennéd ugyanezt vele? a háta mögött? ha pedig nem tudod majd feldolgozni ezeket a rossz dolgokat az megmérgezi a további kapcsolatot
2015. jún. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, azzal a különbséggel, hogy nem én jártam egy helyre, hanem ők egy suliba.. végülis nem azonnal, de megmérgezte a kapcsolatot, akkor is, ha tiltás lett ott is a vége. Már bánom, hogy nem raktam ki sokkal, sokkal előbb...

Most olyan barátom van, akinek eszébe nem jutna hasonlót se csinálni:)

2015. jún. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd őt.. :( Sajnos van,h ezt kell tenni... :( Még,ha az ember szíve bele is szakad.
2015. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!