Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy van az hogy a legtöbbekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az hogy a legtöbbeknek a lelki erőszak teljesen rendben van, de az arra válaszként adott fizikai erőszak a másik féltől már nem?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz lelki erőszak alatt?
2015. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mumusan ***** válasza:
100%
Egyik sincs rendben. Plusz ebből az egyik bűntetendő.
2015. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A verbális agresszió és a lelki terror inkább a nők fegyvere, sajnos nincs rá jó megoldás. A verbális erőszakhoz tartozik, a kiabálás, a másik sértegetése stb. A szomszédunkban egy fiatal pár lakik, a nő folyton kiabál, szidja és alázza a párját aki már tiszta idegroncs, megütni nem lehet, néha elmenekül itthonról. Ha ezt egy kórházban csinálná a nő, nyugtató injekciót kapna, de itt nincs ilyenre lehetőség. Egy ismerősöm leöntötte vízzel a párját.

Kétségtelenül nem jó dolog, hogy egyik oldalról szabadon lehet provokálni, aztán ha a másiknál elszakad a cérna és üt, akkor ő a rosszfiú. Nem tudok jó megoldásról.

[link]

2015. jún. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Interferencia ***** válasza:
0%
Én nem így látom, de a lelki erőszak kevésbé objektív és egyértelmű dolog.
2015. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

#3 Olyan nincs, hogy nincs megoldás! Egy kapcsolat a bizalomra, és kölcsönös tiszteletre épül... Volt olyan barátnőm, aki lekezelően viselkedett velem. Elmondtam neki, hogy mindennek van egy határa, és ez már túlment rajta! Szépen hazavittem, és egész úton nem szóltam hozzá! Amint hazaértünk bocsánatot kért! Legközelebb, mikor így viselkedett, adtam neki egy puszit, és elköszöntem tőle örökre!

Nem lehet úgy párkapcsolatban élni, hogy nem tiszteljük egymást!

2015. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"a lelki erőszak kevésbé objektív és egyértelmű dolog"

Igen, pont ez a probléma. Nem mérhető, de ettől még létezik. Mi a megoldás ebben a helyzetben?

[link]

Fogja be a száját a tenyerével? Üsse meg? Szaladjon el? Öntse le vízzel?

Hosszú távon nyilván ott kell hagyni az ilyen nőt, de ott abban a pillanatban mit lehet csinálni?

2015. jún. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Nincs rendben a lelki erőszak, de szerintem egy nő sem terrorizálja a párját előzmények nélkül. Ha innen nézem, akkor talán a probléma gyökerét kéne felkutatni, nem tovább mérgesíteni a helyzetet fizikai agresszióval. Egy pofon semmire sem megoldás, max. tüneti kezelés lehet, ha sikerül vele megtörni, megfélemlíteni vele a másik felet. Cél lehet ez egy olyan emberrel szemben, akit szeretsz?
2015. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez ilyen elnyomott férfi dolog?:D szerintem jellem kérdése,egy nő nehogy már lelki terrorban tartson egy egészséges férfi embert

ilyen a mesékben sincs,azt tudom mondani mint a pitbullokra

gazdin múlik milyen lesz :,D

2015. jún. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Interferencia ***** válasza:
6: És akkor az én válaszom miért 0? :D
2015. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!