Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy 4éves kapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 4éves kapcsolatom eddig minden rendben volt de kaptam egy állás ajánlato!?

Figyelt kérdés

Eddig egy auto ipari cégnél dolgoztam konkrétan 3éven keresztül viszont most kaptam 1 lehetöséget .

25 éves vagyok ez kimaradt.

Már gyerek korom óta kamionozni akarok most ugye van eza a lehetőség ismerős által német cégnél viszonylag jo keresettel.az itthoni fizetésem 3-4 szeresét keresném.

csak hát barátnöm szakitani akar ez miatt

szerintetek ez normális hogy igy reagál


2015. máj. 30. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
én a munkát választanám aki ezért szakítana az nem is szeret igazán
2015. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valóban furcsa a barátnőd hozzáállása.

Ha ez az álmod, akkor tessék megvalósítani!

Mivel járna ez, hogy kamionozol? Mennyit lennél távol otthonról?

2015. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Az az erzesem hogy a baratnod az birtokolni akar teged es figyelmen kivul hagyja amit Te szeretnel csinalni

Raadasul anyagilag is jobban jonnel ki

A baratnodnek az erzesem hogy nyitva all az ajto !!!

Talalsz meg olyat aki megertobb

2015. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
sokat lennék távol kb 2-3 havonta járnék haza viszont lenne lehetöség hogy kiköltözzünk mind2en
2015. máj. 30. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
2-3 havonta találkoznátok csak? Én sem örülnék ilyen helyzetben, hogy őszinte legyek. Mert ez nem 1-2 éves dolog,hanem hosszútávú és úgy szerintem sem működhet jól egy kapcsolat, ha a felek ilyen ritkán találkoznak.
2015. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én, ha így alakulna támogatnám ebben párom, hisz azért vagyok vele, mert szeretem és sosem merült fel bennem, hogy elhagyjam, nekem ő kell, ahogy van. Beszéltünk erről is, ő vinne magával, ha úgy lenne, neki is régi álma, csak az élet eddig nem úgy hozta, hogy ami kéne hozzá meglegyen.


Ha emiatt szakít az az ő baja szerintem.


37N

2015. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
együtt vagytok?
2022. febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!