Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exem akit évek óta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem akit évek óta nem láttam találkozni akar velem ( van pasija) Szerintetek mit akarhat? 22/F

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan a bánatból tudjuk? Lehet, hogy csak beszélgetni, lehet, hogy csak kefélni, és a kettő között is rengeteg alternatíva van.
2014. nov. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak dicsekedni akar neked. Az én exeim mindig azt akarják, ha van pasijuk. De nem szoktam találkozni velük, hogy csacsogjunk, mert nem érdekelnek.
2014. nov. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha évek óta nem láttad, akkor már remélhetőleg túl vagy rajta, azóta neked is voltak kapcsolataid, az élet ment tovább. Ha van rá szabadidőd, szerintem találkozz vele, hallgasd meg. Ha tényleg dicsekedni akar, ha pofátlan mód pénzt szeretne kérni, ha azzal próbál hitegetni, hogy csak rád gondolt az évek során csak elveszett a telefonszámod és most találta meg, akkor ráérsz majd elküldeni a fenébe.


Ha viszont most mondasz nemet, végig megmarad majd a kíváncsiság, az a "vajon miért" érzés.

2014. nov. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!