Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy viselitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy viselitek az utcán leszólítgatást?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Még soha senki sem szólított le, nem vagyok szép lány. De ha leszólítanának és ezt normális hangnemben tennék, nagyon örülnék neki.
2015. jún. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
egyszerűen: "nem veszünk semmit!", "nincs pénzem!"
2015. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Mumusan ***** válasza:
84%
Még nem találkoztam olyannal akinek volt hozzá mersze. Nagyon jó kisugátzás, és nagyon-nagyon frappáns szöveg kell ahhoz hogy így érvényesülj. Egy stand uposnak nem lehet gond.
2015. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
32%
Nem szeretem, ezt elkerülendő headsettel a fülemben járok-kelek, de van aki akkora paraszt, hogy nem fogja az üzenetet és kiveteti a fülest...
2015. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy konkrétan leszólítani nem nagyon szoktak. Beszólogatni esetleg. Tudod, elmegyek mellettük, és olyanokat mondanak (leginkább a sötét bőrű "kisebbség"), hogy mennyire betömnék a lukam, és igazán leszophatnám őket. Roppant csábító, mit ne mondjak :) Leginkább értetlenül állok a dolog előtt amúgy, mert el nem tudom képzelni, hogy ezzel mit akarnak elérni. Mert ismerkedni, azt az egyet biztos nem akarnak. Sőt, ha ténylegesen szexelni lenne kedvük, szerintem azt se így csinálnák, nincs az a nő, aki erre vevő lenne. Szóval simán csak nem értem, mit akarnak ezzel. Ja, meg persze, mintha észre se vettem volna, csak továbbmegyek. Minden bizonnyal nem nekem mondta ;)
2015. jún. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Aki eddig utcán leszólított volna, az mind bunkó paraszt volt. Kb. ott áll az udvarlási kultúrájuk, hogy "Jó a segged / melled, megb...nálak stb"... aki meg nem, arról úgyis kiderült, hogy biztosítást akar rám sózni az udvariassági körök után. Szóval ma már nem is figyelek senkit az utcán, mert aki elkezd udvarolni, az vagy bunkó, vagy hátsó szándéka van, aki meg szimplán megszólít, az pénzt akar lejmolni.
2015. jún. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Leszólítani nem szólítottak még le soha. Nem vagyok valami szép :'D és állandóan fülhallgató van a fülemben ^^


Ha valaki leszólítana, meglepődnék, és valószínüleg azon agyalnék, hogy hogyan fog cikizni, vagy sértegetni, mert mi másért szólított volna meg(?)

A beszólásokat az utcán úgy reagálom le, hogy fejembe húzom a kapucnit és továbbmegyek :)

2015. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul, eddig egyetlen srác volt, aki normálisnak tűnt, és abszolút kedvesen, értelmesen szólított meg. Ha nem lennék férjnél (akit szeretek), akkor lehet, hogy megittam volna vele egy kávét, pedig az ilyesmi tőlem távol áll.

A többi viszont a frászt hozta rám, nem egy követett is, na, az ilyet utálom.

2015. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
engem 1 ember szólított csak le, nem is volt az esetem, barátom is volt, szóval kedvesen közöltem vele hogy ez most így nem érdekel
2015. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Zavarba jövök tőle, de a helyzet komikumát azt mindig egy mosollyal díjazom:D
2015. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!