Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki merné rábízni az életét is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki merné rábízni az életét is a párjára?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Rá merném bízni magamat.
2015. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is. 100-ban. Máskülönben nem mentem volna hozzá és nem szültem volna neki gyermeket.
2015. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben, különben nem kötöttem volna vele össze az életemet hivatalosan is:) Most már ő a családom. Benne megbízom, a vérrokonaimban nem. Ő mindig kitartott mellettem, elfogad olyannak amilyen vagyok, ellentétben a régi családdal, akik folyton meg akarnak változtatni.
2015. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Régen még volt 1 db, ma már semelyik emberre sem bíznám rá sosem magam, egyedül Istenre.Senki és semmi másra.
2015. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Minden alkalommal rábízom az életem, akárhova megyünk autóval- nagyon él benne a versenyszellem, mindig keresi az alkalmat, hogy valakivel emberkedjen az utakon. Nyilván hisztizek egy sort ilyenkor, de meghalni még nem haltam meg, hiába, hogy párszor féltem tőle. És minden egyes alkalommal, mikor beülök mellé, ugyanúgy rábízom magam. Alapvetően biztonságosan vezet, csak férfi-hiúsági kérdést csinál abból, ha megelőzik.
2015. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A szüleimen kívül csak ő az, akire teljes biztonsággal rá merném bízni magam.
2015. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én rá merném a barátomra. Nagyon őszinte ember, és amit megígér, azt mindenképpen megcsinálja. Becsületes. Nagyon örülök, hogy megtaláltuk egymást.
2015. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem.
2015. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én igen. Azért is mentem hozzá feleségül. Bizalom kérdése.
2015. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!