Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meselnetek olyan torteneteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meselnetek olyan torteneteket amikor ratalaltatok az eletetek parjara?

Figyelt kérdés
Az eletnek vannak vicces ,poenos,hihetetlen fordulatai. Olyan is lehet ,hogy az elso talalkozasotok utan meg jo sok ev eltelt es valahogy vicces modon az elet ugy sodort titeket hogy ismet talalkoztatok ...

2015. ápr. 6. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Van de ha azt leírnám gorcsot kapna az ujjam :D
2015. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kerlek ! Kuldok hazhoz maszirozot is ha kell :)
2015. ápr. 6. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi bújócskáztunk a szerelmemmel, és nagyon nehezen, de végül rátaláltam a szekrényben.
2015. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy kiállításra mentem a barátnőmmel, aki ismerte ezt a srácot, bemutatott minket, aztán valami bekattant és nagyon megszerettük egymást.
2015. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Izgi lehetett XD. De en most komoylan szeretnek egy ilyen tortenetet olvasni
2015. ápr. 6. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
hát, én egy nagy szakításból lábadoztam. megfogadtam, hogy jóideig nem is nézek lányra, de eléggé nyamvadtul éreztem magam. aztán egyik haverommal egyszer elmentünk sörözni. közben kapott egy telefont ismerőseitől, hogy itt meg itt vannak, menjünk mi is. Elmentünk, jól éreztük magunkat, egy biliárdszalonban voltunk. volt ott egy lány, aki nagyon szép volt, bár annyira nem törődtem vele, elvoltam a saját ismerőseimmel. azért egyszer mikor felém jött, egyszerűen rám köszönt. Én annyira meglepődtem, hogy úgy köszöntem vissza, hogy közben ittam a sörömet, ami következtében az kifolyt a számon. Ő ezen röhögött. :) aztán egy héttel később ugyanazen haverommal megbeszéltük, hogy a jó idő okán kiülünk a városligetbe sörözni. már ott várakoztunk a keletinél, én, ő, meg a barátnője, mikor megtudtam, hogy várunk még egy Réka nevű lányt. És akkor befutott. Gyönyörű volt, és akkor jöttem rá, hogy vele már találkoztam múlthéten. Szép nyári napsütésben söröztünk, beszélgettünk. Utána megint egy hét telt el, egy kocsmázás alkalmával találkoztunk. Olyan jól sikerült, hogy végül ketten maradtunk, beszélgettünk, és nekem folyamatosan esett le, hogy mennyire tökéletesen azonos az érdeklődési körünk, világszemléletünk, milyen nekem való. Utána már én hívtam el őt, ugyanoda, csak hozott vizipipát. egymás mellett ültünk, és láthatóan nem zavarta a közelségem. Hazafelé menet panaszkodott,hogy fázik a keze. megfogtam, úgy mentünk tovább. Eredetileg úgy volt, hogy hazakísérem, végül a gellérthegyen kötöttünk ki. a sziklatemplom előtt néztük a kivilágított szabadság hidat, a fényben úszó dunával. ott csókoltam meg először. egy és negyed évig tartott a kapcsolat, mire rájött, hogy jobbat érdemel nálam, 2011 nyarán dobott. Azóta is egyedül vagyok.
2015. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na az utolsonak koszonom. Még szeretnek
2015. ápr. 6. 11:53
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom hogy szakitas lett a vege :|
2015. ápr. 6. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!