Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha a haverod, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a haverod, aki látszólag jobban bejön a lánynak, nyomulna arra, akit te meg szeretnél szerezni?

Figyelt kérdés
Tegyükfel a haverod jobb, és karakterével, rutinjával legyőz, eltörpülsz mellette. Mit lehet csinálni, ha mégis meg szeretnéd szerezni a csajt? Hogy lehet elérni, hogy helyette rád figyeljen/ megforduljon valahogy a kocka. Valamennyire rám is figyel, épp eléggé, viszont ha megjelenik a kérdéses alak... mintha ott se lennék. Biztos vagyok benne, hogy van erre megoldás.
2010. márc. 1. 00:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén? Haver szétverése. Most ez kicsit durvának tűnik, de érdemes leállítani a barmot.
2010. márc. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha psszív vagy akkor igyál meg 8 sört.

ha aktív vagy akkor ahogy az első mondta, verd szét

2010. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Verném a diófához!!:D:D:D
2010. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ezek a pasik mindent verekedéssel oldalanak meg
2010. márc. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de egyrészt erősebb nálam. Másrészt haver. Szóval szóban kéne megoldani.
2010. márc. 1. 00:44
 6/13 A kérdező kommentje:
Intelligens megoldás kéne. Valahogy leoltani, vagy nevetségessé tenni.
2010. márc. 1. 00:44
 7/13 anonim ***** válasza:
néha jobb egy pofonnál egy verbális oltás
2010. márc. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
beszéld meg vele, ez még eszedbe sem jutott?
2010. márc. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nem lehet... ölne azért a csajért. :) mindent megtesz, hogy tapogathassa, nyomulhasson rá
2010. márc. 1. 02:20
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért érdemelne verést a srác. Tetszik neki egy csaj, nyomul rá. Neked tetszik egy csaj (aki történetesen ugyanaz mint aki a haverodnak tetszik) és te is nyomulsz rá. A csaj majd dönt, hogy melyikőtök tetszik neki jobban. (Amúgy nem biztos hogy annyival jobb nálad, csak kisebbségi komplexusod van szerintem.)
2010. márc. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!