Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romba döntött az elutasítása?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romba döntött az elutasítása?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet túltenni magunkat azon, ha a párunk elutasítja a közeledésünket, nagyon rosszul esik :/
2015. jún. 18. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba és cumizz le inkább engem!
2015. jún. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Húha, remélem ettől nagyobb gondod soha nem lesz az életedben.

Tedd túl rajta magad, nem csak te létezel a világon.

Lehet, hogy a párod: fáradt, nincs kedve hozzá, stresszes, ideges, frusztrált..stb.


Nyisd ki szépen a szádat, kérdezd meg tőle, hogy mi baja van, hogy miért utasított el!


Ha már emiatt romba dőlsz, akkor mi lesz, ha a munkahelyeden dobják vissza, pl. a munkádat?

Szokj hozzá, hogy az élet nem csak napsütésből áll, hanem felhős időszak is jön, tehát sok visszautasítást is kapsz még!


Foglald le magad (hobbik, strand, sportolás), és ne csak a saját önző, egoista akaratoddal legyél elfoglalva, hogy az teljesüljön (bocsi, de a kérdésedből ez derül ki számomra), hanem foglalkozz a másikkal is.

2015. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ui. Lehet hogy már nem kíván téged ezért utasított el.


Kérdezd meg tőle hogy miért tette!

2015. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fujj, az nagyon szar. :D Engem nem érdekel, ha fáradt, azért bunkó elutasító semmiképp ne legyen, ahogy én sem voltam még soha az. Az addig rendben van, hogy nincs kedve mondjuk szexelni, de szerintem egy kis simogatásba, törődésbe még senki nem halt bele, ha a másik azt szerette volna... Az meg, hogy valaki ilyen önző legyen, sose tetszett.

Ha sűrűn van ilyen, én elbeszélgetnék vele, ha nem hat, szakítás.

2015. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!