Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak így a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak így a barátnőmmel? Ti ott hagynátok?

Figyelt kérdés

Most olvastam

a telefonján hogy mit írt az első randink után a barátnőinek.Lényegében a volt barátjához hasonlított mindenben akivel egy évig volt együtt és nagyon megviselte a szakításuk és azt írta még hogy nagyon megérdemli hogy boldog legyen már csak azért is mert ku*va gazdag vagyok.Azóta már 4 hónapja együtt vagyunk,nem vettem neki semmi olyan nagy dolgot viszont ő elvitt mar 2 napra Pécsre és 1x egy wellnesre.Szerintetek még mindig a pénz miatt van velem vagy belém szeretett? Ti ott hagynátok ezek után?22/F


2015. jún. 18. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Vedd mar eszre, h nem a penz miatt van veled! Akkor mar reg vetetett volna veled draga cuccokat, ha a penz miatt lenne veled. Egyszeruen megszeretett! Amit akkor irt, azt akkor gondolta. Valtozott a hozzaallasa, megszeretett! ( lehet, h az elozo pasija kihasznalta anyagilag. Mivel Te gazdag vagy, igy gondolta, hogy legalabb nem fogod lehuzni.)
2015. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szeret, ez a progikbol is lejon. Szerintem ne rugd ki. N 1-es voltam
2015. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Az első 4 hónapban még jó, hogy nem akarja egyből játszani a pénzéhes szukát. Majd ha már biztosabb lesz a dolgában, akkor kinyílik a csipája:) Ha ennyi neked nem elég, hogy ráébredj az igazságra, akkor meg is érdemled, ha kihasznál.
2015. jún. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Én a 3.-kal értek együtt. Szerintem most még csak megjátsza magát, hogy ne legyen feltűnő.

Rettentő gáznak tartom, hogy ilyet írt a barátnőjének, szerintem szakíts vele és keress olyan lányt, aki nem a pénzre megy. :) Mondjuk ő ezzel a hozzáállásával nagyon megérdemelné, hogy szakítás előtt még lehúzd őt pár wellnessel.


L20

2015. jún. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit fel akart vágni a barátnője előtt. Ha te azt írod egy barátodnak, hogy az új barátnődnek akkora melle van mint egy dinnye, akkor szakítson veled, mert csak a cicije érdekelt?
2015. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

#5! Egy normális értékrendű lány nem azzal vág fel a barátnői előtt, hogy mennyi pénze van a pasijának. Ha valami miatt fel akar vágni, akkor azzal, hogy milyen őszinte, megértő, kedves az új barátja.

Mondjuk egy normális értékrendű fiú sem a barátnője mellméretével vág fel a haverok előtt...

2015. jún. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell rákölteni a pénzed,de mert neked van fizessen csak ő,elég fura gondolkodás:D

Lehet ő azért fog majd kiábrandulni belőled mert nagyon sóher vagy.

2015. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak poén volt? Az én barátnőmmel is vannak olyan dolgaink amik mások félreérthetnek, de mi tudjuk, hogy hogy kell érteni. Amúgy meg aki a pénzre megy, nem fogja négy hónapig megjátszani magát, és nem viszi a prédáját wellnesezni :D
2015. jún. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neharagudj,de mit jelent nálla az,hogy "kur.va gazdag"?

Ezt leirhatod Pü-ben is nekem.

Szia

2015. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem olyan meggondolatlan kijelentés aminek kevés valóságalapja van. Ez pl olyan hogy a haverok is néha beszélnek egymás közt ilyeneket hogy hát elég jó nő már úgy meg kúrnám.. De igazából azért nem ilyen egysíkuan gondolkoznak.
2015. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!