Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az hogy egyszer nagyon jó a barátnőmmel a szex máskor meg szinte alig érzek valamit?

Figyelt kérdés
2015. máj. 17. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
hát mert néha akkor szexelsz vele mielőtt nemsokkal a szerető kiugrott az ablakon.
2015. máj. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Első hát igen,sajnos az a baj hogy én is erre gondolok...De ha meg felhozom neki ezt a témát akkor meg tuti jönne a sértődés stb
2015. máj. 17. 21:07
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Hát arra mérget vehetsz h nem vallaná be , hogy előtted már járt benne valaki.

Állítólag bugyit vagy tangát cserélnek mindig utána szóval reggel mielőtt elmész nézd meg milyen van rajta.

2015. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tehát valószínűleg aznap szexelt valakivel előttem...Bár nem tudom mennyi idő alatt szűkül vissza a punci a normális állapotába így lehet pár nappal előtte volt együtt az illetővel
2015. máj. 17. 21:10
 5/17 A kérdező kommentje:
De most őszintén mit kéne csinálnom?Dobjam?Minek?Ezt eltekintve tökéletes a kapcsolatunk.Meg különben is minden nő félrek..r így ennyi erővel minden nőt dobnom kéne.Mielőtt a torkomnak ugornának a nők,nem nem vagyok nőgyűlölő,a férfiak se bírnak hűségesek lenni tehát ez rájuk is vonatkozik
2015. máj. 17. 21:13
 6/17 anonim ***** válasza:
34%

annyira sok azért nem.

De lehet h önkielégít.

2015. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Már miért csalna meg minden nő? Istenem...ne légy ilyen hülye :)

Hány évesek vagytok?

2015. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Itt nem csak rólam van szó.Szerintem nem létezik hűséges ember.Előbb utóbb mindenki beadja a derekát valakinek.Talán azok hűségesek akiknek volt már vagy 40 partnerjük


Én 26 vagyok ő meg 33.Mindenesetre ez eléggé szemétség tőle hogy aznap vagy nemsokkal előtte képes félrek..rni amikor tudja hogy találkozni fogunk...Mindegy annyira nem lep meg a dolog csak kíváncsi voltam arra hogy vajon más is ilyen borulátó mint én :D

2015. máj. 17. 21:18
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyesek csak azért járnak ide hogy lepontozzák a másikat mindenféle ok nélkül?Az egyest miért kellett lepontozni?Pedig az egy lehetséges eset.Hát mindegy...
2015. máj. 17. 21:31
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges eset, de nem valószínű. Nem törvényszerű, hogy mindenki megcsalja a párját, nekem nem volt 40 partnerem, mégsem veszem észre az utcán velem szembejövő pasikat. Nem tudatosan, abszolút szelektív lesz a figyelmem, ha szerelmes vagyok.


Én itt inkább arra gondolnék, hogy simán hangulatfüggő a dolog. Nálam is néha előfordul, hogy gyorsabban és könnyebben tágulok- pl ha már rég volt szex és nagyon hiányzik-, de olyankor nekem sem olyan jó, hiszen nem is érzem annyira a dolgokat (pedig a párom nem egy kis termetű valaki, sőőőt). Míg ha rendszeres a szex, akkor lehet, hogy kicsit lassabban tágul ki, de nem is lesz annyira "bő", és sokkal de sokkal jobban érzem a párom odabent és maga a szex is sokkal jobb lesz. Ha meg eleve már tudja, hogy mész, gondolatban már kezdheti magát "beizgatni", én is szoktam ilyet csinálni, az előbb említett példát gyakran ez előzi meg.


Magamból kiindulva tehát inkább erre fognám a dolgot, szerintem ha egy nagyobb farkú pasival is csalna rendszeresen, sem éreznéd a különbséget, a hüvely (az enyém legalábbis) elég gyorsan visszaáll alapállapotba, akármekkora pénisz is járt benne korábban. Max akkor érezhetnéd, ha kb a hálószobaajtóban találkoznál a pasival, aki éppen előtte dugta a nőd, de gondolom, erre nem került sor.


Vagy esetleg az is opció, hogy a barátnőd alapból kicsit tágabb, és mikor szűkebbnek érzed, akkor összeszorítja az egészet, vagy valami.


Szerintem csak ennyiből nem kéne megcsalásra következtetni. És az elméleted, hogy mindenki előbb-utóbb beadja a derekát... Hát, ne is haragudj, de röviden szólva, az hülyeség :D

2015. máj. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!