Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez erőszaknak minősül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez erőszaknak minősül?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen ismerkedtem össze egy külföldi férfivel, pár évvel volt idősebb nálam. Elkezdtünk iszogatni, hogy ő mennyit, arra nem emlékszem, de én viszonylag sokat. Pár óra után egy hotelszobában kötöttünk ki. Csak arra emlékszem, hogy szexeltünk, ő nagyon akarta és nagyon heves volt, én magamnál voltam, de elég rossz állapotban, erőtlen voltam, nagyon szédültem stb. Reggel szó nélkül leléptem, szerencsére nem vette észre, még aludt. Durván bánt velem, külső nyomai vannak.

Ez az a kategória, hogy erőszak, vagy ne túlozzam el?

19/L


2015. jún. 18. 19:07
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
61%
Hát én teljesen úgy gondolom hogy erőszak ha te nem akartál vele sze*elni.
2015. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%
a vád megáll mivel ittas voltál.
2015. jún. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
72%
felmész egy vadidegennel,dugni és erőszak,tudod mi az erőszak? valakit mondjuk 10xer megszúrni 5 ezer forintért :D az kb erőszak,ez könnyűvérűség,nagyon finom és úriasan fogalmazva :D
2015. jún. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%

Ha férfi csinálja nővel: erőszak.

Ha nő csinálja férfivel: nem erőszak. Sőt még jól ki is röhögik, hogy egy nő bántalmazta.

2015. jún. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy kislány, nagyon érdekes a hozzátok hasonló ribik felfogása. Pia ide vagy oda, dugni akartok ez tény, és ha sor is kerül rá, de másnap már megbánjátok akkor egyből "jajj megerőszakoltak". Szánalom. Csak magadnak köszönheted.
2015. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

a hotelbe te mentél be önszántadból, saját lábadon, nem? :D nem ő kapott fel és cipelt be önszántadon kívül... nem is kényszerített arra, hogy bemenj. arról is nyilván tudtál, hogy nem tv-zni akar felvinni, mégis beleegyeztél. miközben dugott ellenkeztél? tudott róla, hogy te nem akarod? mert ez alapján úgy tűnik, hogy nem.

inkább ez durva szex és kihasználás, de nem nemi erőszak.

2015. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Mondtam neki, hogy ne, fáradt vagyok, rosszul vagyok, de nem foglalkozott vele.

Szex közben tök passzív voltam, csak feküdtem, néha simogattam a hátát, de ennyi

2015. jún. 18. 19:34
 8/30 anonim ***** válasza:
61%

nem erőszak.

ha nem bírsz magaddal, ne igyál annyit, gondolom nem feszítette hátra a fejed és öntötte le a piát a torkodon...

ez van, így jártál

2015. jún. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
58%
'mondtam neki hogy ne' :DDDD és te mit vártál? azt hiszed egy vadidegen pasi vesz neked piát, veled tölt x órát, felhív a szobájába és majd alszotok egymás mellett? kérlek... ne legyél ennyire naiv.
2015. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

,,Szex közben tök passzív voltam, csak feküdtem, néha simogattam a hátát, de ennyi"

ez így rohadtul nem erőszak. :D Ha szex közben ellenállsz, eltolod stb.,de ő ennek ellenére is folytatja, akkor lenne az.

2015. jún. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!