Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen értekben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen értekben, mit illik a barátomnak ajándékot venni a diplomaosztója alkalmából?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt,ő végig dolgozott az egyetemen, én nem. Nemrég kapott tőlem egy kis apróságot amire mar vágyott, csak hogy motiváljam hogy sikerüljön a záróvizsgája. Órát ékszereket nem hord, pénztárcája is szép, felesleges lenne lecserélni. Bármit megérne nekem hogy boldog legyen és örüljön neki, de sajnos elég szűkös a keret. Egyébként nem vagyunk azok a nagy ajándékozósak, csak szülinapra vettünk egymásnak valamit, hiszen úgy vagyunk vele hogy ajándékok nelkul is szeretjük egymást. megis ugy érzem hogy egy értékesebb dolog lenne az illendő, tudtok tanácsot adni?

2015. jún. 19. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Targyi emlekrol nem hinnem, hogy gondoskodnod kellene, hiszen a diploma megszerzese nincs osszefuggesben a kapcsolatotokkal (csalad reszerol mas a helyzet) ... szerintem elegendo lenne a reszedrol, ha egy klassz vacsit osszedobnal es odafigyelnel az unnepiessegre.
2015. jún. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megerősítést, ment a zöld kéz:)
2015. jún. 19. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!