Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnő szüleinek bemutatkozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő szüleinek bemutatkozáskor mit illik vinni, egyáltalán szükséges? Miben illik menni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 25. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Én nem vinnék semmit, sőt, az orrára kötném, hogy milyen pózban tolom a lányát.
2015. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szükséges és abban menj amit általában hordasz, hacsak nem valami luxusétterembe mentek az alkalom miatt, nem kell kiöltözni.
2015. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Abban menj, amiben eredetileg is mennél, nem kell díszmagyarba vágni magad.

Nem vagyok nagyon jártas a dologban, az én szüleim egy bort és egy csokit kaptak. Szerintem igazából mindegy, nem az a fontos.

2015. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Anyukának vihetsz egy kisebb virágot, apukának egy üveg bort. Én nő létemre sokáig nem bírtam üres kézzel menni anyósékhoz, ha ebédre mentünk pl. Ők is biztos várni fognak valamivel. Öltözéknél fontos, hogy azt vedd fel, amiben jársz, amiben jól érzed magad, nem kell kiöltözni. Ha étterembe mentek, vagy csak sétálni, akkor nem kell vinni semmit.
2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én farmer+ing+zakó cuccban mentem,de én általában a hétköznapokban is így járok.

Faterjának bort,mutterjának virágot+merci csokit vittem.Ennyi nem kell óriási dolgokra gondolni.

Sok sikert.

23/F

2015. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A felhasználó ***** válasza:
Semmit, és ruhában célszerű.
2015. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!