Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan tehetősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan tehetősebb férfiak akik nem találnak barátnőt maguknak?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, már nem hiszem el, hogy minden második kérdésben szóba jön ez a k *rva pénz téma, hogy minden mindegy csak pénzed legyen jó sok, akkor aztán már semmi sem számít, mert tuti nyerő vagy a csajoknál.

Ezért lennék kíváncsi, hogy mi a tapasztalata azoknak a férfiaknak akiknek mondjuk átlag feletti a jövedelme. Nektek tényleg semmit nem kell tenni, mert lapból a lábatok előtt hever az összes nő? Nane.. Cáfoljuk meg ezt kérem! :)


2015. jún. 20. 14:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor meg miért írják itt a férfiak/fiúk, hogy csak az a lényeg, hogy pénzed legyen, más nem kell a csajnak...?!
2015. jún. 20. 20:06
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert ezek megkeseredett csórók, akik lusták bármit is megtenni magukért, csak nyavalyogni tudnak, és könnyebb az anyagiakat hibáztatni, mint magukba nézni, és tenni valamit. A napokban volt itt egy 18 éves kölyök, aki a külseje miatt siránkozott. Semmi probléma nincs a külsejével, a viselkedése és a hozzáállása a probléma, de ezt nem hajlandó beismerni és lépni az ügy érdekében, makacsul ragaszkodik hozzá, hogy ő ronda, és nem fogadja el az ellenvéleményt, mindenki hülye szerinte, aki mást mond.
2015. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Cseppke03 válasza:
Ezt nem írom alá kedves 10-es. Az én exem nem egy szépség már,de a lábai előtt a nővilág. Én már érinteni sem bírtam a sok ujjlenyomat miatt. Amint kitettem,az ágyamban volt már a másik. Ha egyedibb autóval voltunk,az is előfordult,hogy a lehúzott ablakon behajolt a nőcike,s nem "profi". Szóval ennyit erről. Aki hajlamos rá,él is vele.
2015. júl. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!