Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan tehetősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan tehetősebb férfiak akik nem találnak barátnőt maguknak?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, már nem hiszem el, hogy minden második kérdésben szóba jön ez a k *rva pénz téma, hogy minden mindegy csak pénzed legyen jó sok, akkor aztán már semmi sem számít, mert tuti nyerő vagy a csajoknál.

Ezért lennék kíváncsi, hogy mi a tapasztalata azoknak a férfiaknak akiknek mondjuk átlag feletti a jövedelme. Nektek tényleg semmit nem kell tenni, mert lapból a lábatok előtt hever az összes nő? Nane.. Cáfoljuk meg ezt kérem! :)


2015. jún. 20. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Egy ismerősöm meglehetősen jól keres(itthon 400 felett kapott kézhez, azóta külföldre ment, ott közel kétszer annyit), de a 7-8 év alatt amióta ismerem még nem volt nője(és nem, nem homár, csak nehéz elviselni).
2015. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mikor falun éltem a szüleimmel akkor módos gazdának számítottam, meg laktam városi panelban is, de a pénzt sosem nézték a nők, mindig oda voltak értem gazdagon is és szegényen is. Szerintem leginkább maga az ember számít.

De én is így vagyok ezzel, nem azt nézem hogy a hölgynek mije van vagy hogy mennyit keres. Hanem hogy fejben mije van és testileg is tetszik-e.

2015. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Apámnak volt egy jól kereső kollégája, vezető beosztásban, nem tudom, hányszor házasodott, de egy nő mellett sem tudott lecövekelni, és előbb-utóbb mindig kidobták a hűtlenség miatt. Lehet, hogy sok nője volt, de egy sem tudott hosszú távon boldog lenni mellette.
2015. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

a pénz önmagában nem ad stílust senkinek.És a személyiséget sem fejleszti.

De mindent mást igen :D és ha ez a kettő önerőből meg vannak annak a személynek akkor már csak aratni kell.

2015. jún. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Maga sz ember számít soha nem érdekelt kinek mennyi a keresete és egyébként sincs az a pénz amiért tudnék szeretni valakit.
2015. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én jól állok anyagilag, de egyedül vagyok, ennek inkább a zárkózottságom az oka.
2015. jún. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Én megvagyok elégedve a fizetésemmel, új ötös bmw-vel járok, izmos vagyok. Igen, még sem jut minden ujjamra nő (még egyre sem). Azt hiszem máshol kell keresni ezt, semmi köze a vagyonnak a magánéleti sikerekhez.

23/f

2015. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, legalább egy, tegnapelőtt írt kérdést egy jól kereső, de mégis egyedülálló ember:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..

2015. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2015. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi az a pénz.Szóval nem egy picivel átlag felettire kell gondolni,hanem annál azért többre.

De akkor is csak a pénzedért szeretnének a nők...

Viszont az a lényeg minden nőnek,hogy helyes legyél.

Ha nem annak születtél,akkor viszont tényleg nem sok esélyed van egy nőnél sem... :/

2015. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!