Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lányt drágának,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lányt drágának, vagy drágámnak hívtok az jelent valamit, vagy ez ilyen általános dolog? Van annak jelentősége, hogy jól ismeritek-e azt, akinek ezt mondjátok, vagy csak alig?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Az csak annyit jelent, hogy sok nője volt, és nem egyel párhuzamos kapcsolata is, mert ez a név egy szimpla jó fedőnév. ezt már a középkorú nők legjava megtanulja nagyon hamar.

Úgy hogy kislány tanuld meg, ha ezt ismerkedés elején hallod a fazontól, szégyen a futás, de jobb elvenni a nyúlcipőt, hogy sose érjen útól az adott tag.

2015. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyannak mondanám akit kedvelek is.
2015. jún. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első, nem ismerkedek azokkal, akik ezt mondták nekem, főleg olyanoktól kaptam meg mostanában, akiket nem is ismerek különösebben jól és egy kicsit bizalmaskodásnak tartottam, ezért volt a kédés...
2015. jún. 20. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:
62%

Drágámnak csak a barátnőmet hívnám,hívom.

Drágának akár több nőt is, akiket kedvelek.

F

2015. jún. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az utolsó kettő elég egybehangzó. Oké is, hogy azoknak mondjátok, akiket kedveltek, na de mi van akkor, ha az illetők még annyira sem ismernek, hogy véleményt tudjanak formálni rólam, csak mondjuk köszönés szintjén?
2015. jún. 20. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, nekem is mondta a napokban valaki akitől meglepődtem ezen..a másik még az édes, meg cica..ilyeneket azért csak akkor mond egy pasi, ha kedveskedni akar valakinek nem? Én tőle abszolút nem számítottam ilyenekre, de mostanában vannak ilyen megnyilvánulásai..:)
2015. jún. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Drágám, kicsim voltam annak a szemétnek, aki 2 hónap együttlét után megcsalt, és még hazudott is róla.


Semmilyen becenéven nem szólít az, aki 10 éve velem van, és egészen biztosan nem csal meg.


Le lehet vonni a tanulságot.

2015. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ezt mondom valakinek, akkor azt tiszteletből mondom. Kicsit öregemberes ez a kifejezés :) Mégis tetszik nekem, mert tisztelettudó.
2015. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn egy csomó pasi indít "drágázással", engem a világból ki lehet vele kergetni, ha ismeretlenül így indít.
2015. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én is szoktam mondani fiúknak-lányoknak egyaránt, de csak barátilag persze, általában akkor amikor vmi hülyeséget mondanak és én kijavítom őket.
2015. jún. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!