Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az létezik, hogy egy hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az létezik, hogy egy hét alatt kiszeretek valakiből? Vagy ez már egy korábban elkezdődött folyamat eredménye? L/19

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem egy fiút, kétszer is összejöttünk majdnem, de valójában mindig is menekült a kapcsolatok elől; szó nélkül lelépett. Volt olyan, hogy megcsókolt, aztán pár nap múlva elhúzott mellettem köszönés nélkül..


Azt hozzá kell tennem, hogy többnyire ő kezdeményezett, én meg többnyire biztattam. Mindegy is, a lényeg az, hogy gyerekesen viselkedett, nem mondta el, hogy miért viselkedik velem bunkón néha, semmit nem mondott. De mindig felbukkant újra és újra, amikor már látta, hogy nem érdekel.


Aztán történt valami, kb. egy hete, amikor is rájöttem, hogy nekem ez csak felesleges szenvedés, és egyáltalán nem ezt érdemlem. ( Tényleg nagyon szerettem, többször gondolkodtam öngyilk.-on, meg is betegedtem miatta egy párszor). Egész héten nem gondoltam rá, nem nézegetem a profilját, és úgy érzem, hogy kihűltek iránta az érzelmeim.


Ilyen rövid idő alatt ki lehet szeretni valakiből? Vagy csak elfojtom az érzéseket, és egyszer csak felszínre törnek?


2015. jún. 20. 21:36
 1/3 Interferencia ***** válasza:
Először csak azt akartam írni, hogy az önismeret hiánya miatt van ez, de a leírást olvasva neked komolyabb gondjaid vannak.
2015. jún. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele, és akkor sem érzel egy kicsit sem iránta semmit, akkor szerettél ki belőle. Nekem is van olyan srác, akinek állandóan a profilját nézegettem, aztán nagyon megbántott, nagyon összevesztünk, és akkor úgy éreztem, hogy minden elszállt, nem is néztem neten sem onnantól, hogy mi van vele. Jó pár hónappal később, amikor megláttam, másoknak hazudhattam azt, hogy utálom és már egyáltalán nem érdekel, de magamnak felesleges lett volna. 3 év elteltével is érzek iránta valamit. Velem is hasonló játékot játszott egy ideig...
2015. jún. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azon semmi meglepő nincs, hogy kiszeretsz valakiből egy hét vagy akár egy nap alatt hiszen nő vagy és a hűség számodra a hőség szinonimája, de hogy 19 évesen a "Felnőtt párkapcsolatok" témában irkálsz ilyen értelmetlen és felesleges dolgokat ez már valóban ad okot az aggodalomra.
2015. jún. 21. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!