Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a szebb lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szebb lányokhoz nem mernek odamenni a pasik?

Figyelt kérdés

Ahogy észrevettem a szebb, dekoratív lányoknak általában nincs barátjuk.

Viszont az ilyen ducibb, nem annyira szép lányoknak meg van.


Magamból kiindulva, hogy nem vagyok csúnya (mielőtt beképzeltnek tartanátok, mások véleménye alapján), normál vékony testalkatom van, ízléses ruhákat hordok, nagyon sok srác megnéz, de kezdeményezni soha nem szoktak.



Miért van ez? :)


2015. jún. 22. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%
én oda megyek bárkihez max elutasít se baj van másik nő
2015. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Magas elvárások,flegma tekintet,nem mutatja ki a férfiak felé,hogy szabad a pálya,és így meg elég nehéz is lenne...

Mosolygás sem ártana,az csak segíthet,illetve apróbb egyértelmű jelek...

2015. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%

- 1 részük azért mert igen nagyon szép, ugysem kellene neki

- Másrészük pedig azért mert a csajnak borzalmas a viselkedése a stílusa , a hozzászólása. flegma nagyképűnek tűnő és hasonlók.

- de az a legjobb ha valaki lesz**arja h ez hogy is néz ki és odamegy, nagyfater azt mondta , az is büdöset sz**arik :)

2015. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%

Részemről nem.Én bárkihez oda merek menni.

Nem vagyok az a fajta, aki nem tud mit mondani.:)

2015. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Ahogy észrevettem a szebb, dekoratív lányoknak általában nincs barátjuk"

elég fura helyen lakhatsz,kamu


maximum sűrűbben ugrálnak köztük (:

2015. jún. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem igaz. Minél szebb egy lány, annál többen odamennek (de persze néha a legcsúnyábbakhoz is). Ha egy szép lánynak nincs pasija, az azért van, mert ribi, vagy túl válogatós, vagy esetleg elviselhetetlen természetű.
2015. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Igaz. A férfiak szeretnének a lehető legkisebb befektetéssel ismerkedni a legjobb nőkkel. A túl szép lányokkal pedig inkább már nem foglalkoznak, mert túl sok energiát kéne rájuk "pazarolni".


Csernus szerint rosszabb nagyon jó nőnek lenni, mint csúnyácskábbnak.

2015. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

Én ezt nem tapasztaltam. Aki nem mer odajönni hozzám, azzal nem is akarnék kapcsolatot. Valószínű az élet más területein is bizonytalan, bátortalan, töketlen.


A páromnak helyén van az önbizalma, úgy gondolta, hogy lehet esélye és kezdeményezett. Ugyanígy tettek az exeim is.

2015. jún. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs barátnőm, akkor csak a szép lányokhoz megyek oda. Most mit kezdjek valami rondával?


Amúgy lehet, hogy a szebb lányoknak azért nincs pasijuk, mert élvezik, hogy szinglik.

2015. jún. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

A szebb, dekoratívabb lányoknak azért nincs párjuk, mert a bőség zavarában nem tudnak választani a lehetőségek közül. De ha választanak is, csakis az egzisztenciálisan, intelligenciában, népszerűségben stb. legeslegjobb férfit fogják választani.


És hogy nagyon sok átlagférfi miért nem mer odamenni egy csinos nőhöz? Azért, mert ezek a férfiak tisztában vannak az esélytelenségükkel, no meg azzal, hogy a jobb nőknek egy, a szintüknél még jobb férfi kell.


Különben is a tapasztalataim szerint egy bombanő olyan merev szokott lenni a férfiak társaságában, hogy azt már poén nézni, ahogyan őkelme szinte elvárja, hogy a férfiak szórakoztassák, csak ő nemigen tesz a latba semmit.


Az átlagos csajok meg azért kelnek el nagyon hamar, mert kevésbé felszínesek, sokkal nyitottabbak, sokkal közvetlenebbek, sokkal vevőbbek a férfiak társaságára. Ellenben a bombanő megválogatja a társaságát. Vicc! Én még sosem találkoztam olyan bombanővel, akivel bármiről lehetett volna beszélni, hülyéskedni.


És hogy nálad miért nem kezdeményeznek? Én sem kezdeményezek vadidegen nőnél, akiről azt sem tudom, hogy ki fia-borja. Kéne valami kiindulópont, csakhogy az nincsen. Márpedig én a felesleges, unalmas, sablonos "randiköröket" nem fogom lefutni egy olyan nővel, akit 99%-os eséllyel nem érdeklek, vagy 99%-os eséllyel semmi értelmes nem jön ki a száján.


Mikor értitek már meg ezt, hogy ez így van?

2015. jún. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!