Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti min szoktatok összeveszni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti min szoktatok összeveszni leggyakrabban a párotokkal?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mi általában azon, hogy nem érzem azt, hogy eléggé szeretne ő.
2015. jún. 23. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Azon, hogy szerinte mekkora paraszt vagyok, mert minden héten megcsalom meg fűzöm mellette a csajokat, pedig szerintem ez a világ legtermészetesebb dolga.
2015. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi is.. de nálunk a furcsa időbeosztásaink miatt egyetlen tervezett közös délután van. A többi meg ahogy esik úgy puffan. Ha tudunk találkozni jó, ha meg nem akkor jön a rossz érzés.. Pedig sokszor lemond neki fontos dolgokról, hogy együtt legyünk, sokszor kimutatja a szeretetét, viszont állandóan fáradt, ami miatt nem mindig tudom, hogy a morcossága nekem szól vagy a fáradtság miatt van.
2015. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk egyetlen feszültség van, de az egyre komolyabban kiütközik. Én feladtam az álmaimat és hazaköltözte hozzá egy vidéki kisvárosba. Nos én itt nem találok munkát a szakmámban, de a párom bizonygatta, hogy mindenre találunk ketten megoldást, így hazajöttem. Kezdem egy értéktelen nullának érezni magam a kanapén ülve, láb lógatva, miközben fájó szívvel olvasom a budapesti álláshirdetéseket, amiket nekem teremtettek.

Ő fizetés emelést kap és lassan nettó 200 ezerrel száll be a kettőnk anyagi helyzetébe, én meg elvállaltam egy alja melót két diplomával 60 ezerért, csak hogy legyen valami. Megjegyzem kidolgozom ezért a pénzért a belemet is. Utálom, unom és bőgni tudnék, ha belegondolok mennyivel jobb dolgom lehetne máshol. Úgyérzem nem ért meg, nem érzi át, hogy én nem ezért tanultam. Nem hajlandó sehova menni, ideragadt és elvárja tőlem, hogy itt boldoguljak. Önzőnek tartom emiatt, mivel ő máshol is boldogulna a szakmájában. Szerinte nem akarom eléggé, ezért nem megy itt helyben...

Az az igazság, hogy ez mostmár olyan mindennapos feszültség közöttünk, aminek a vége jó eséllyel az lesz, hogy én lelépek. :( Minden egyes nappal egyre önzőbbnek érzem ezt tőle.

2015. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi mindenen, de tényleg mindenen veszekszünk, amik főleg kis semmiségek.


Komoly dolgokon nem szoktunk, de a kis vitákból simán eljutunk az ajtócsapkodásig. Kicsit duzzogunk majd újra rózsaszín nyálas vattacukorként imádjuk egymást.

2015. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Régebben főleg anyám miatt, aki mindenbe beleszól és nagyon agresszív is (20 éves koromban is megütött). A párom nem értette meg hogy én is utálom hogy ilyen, de nem tehetek róla és mégse üthetem agyon hogy megszabaduljunk tőle. Amióta 1500 km-re költöztünk tőle már csak ritkán van napirenden az anyós-téma. Viszont a külföldre költözés meg anyagilag okozott kezdetben sok nehézséget, így a pénz miatt is volt sok vitánk.

De azt hiszem mivel a kapcsolatunk első 5 évében már előkerültek ezek a súrlódási pontok, túl vagyunk a nehezén, mostmár jöhet bármi, erős a kapcsolatunk, túl él mindent. :) 28n

2015. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk összeegyeztetni a szabadidőnket. Amikor neki van, akkor nekem nincs és fordítva.
2015. jún. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!