Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúbarátban soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúbarátban soha nem érdemes igazán megbízni, mert úgyis többet akar majd?

Figyelt kérdés
2015. jún. 23. 14:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Akkor kerüld el őket, és ne itt siránkozz. Én csak a kérdésemre szerettem volna választ kapni.
2015. jún. 23. 14:55
 12/19 anonim ***** válasza:
7%

Ne haragudj ... de ... hogyan tudsz egy fiuval baratkozni? Elmesz vele pialni? Egyutt csajoztok? Kozosen szerelitek a motorjaitokat a haz elott? Melleallsz a kocsmai bunyoban? Reszegen fetrengesz vele a sajat hanyasotokban?


Mert a fiubaratok valami ilyesmiket csinalnak :)

2015. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Madarat tollarol, embert baratjarol... Ti is itt nyafogtok 0-24-ben(gondolom a valo eletben sem vagytok jobbak), mint az 5 eves hisztis gyerekek, akkor meg mit csodalkoztok azon, hogy ugyan ilyen barataitok vannak(legyen no v ferfi)?

Erdekes, en ha osszeulok a barataimmal akkor rohogunk, iszogatunk, meseljuk egymasnak sztorikat , nem pedig a parkapcsolati problemainkon csamcsogunk.

2015. jún. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 datass ***** válasza:
Ez csak azokra a fiúkra igaz aki már ismerkedésetek elején is akart tőled valamit,csak nem vallotta be neked.
2015. jún. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Igen, pl elmegyünk sörözni, sztorikat mesélünk, szórakozunk, van, hogy feljönnek a lányok/pasik is témaként, de nem ez a fő.
2015. jún. 23. 15:04
 16/19 anonim ***** válasza:

Helló!


nekem többnyire lány barátaim vannak. Valahogy így alakult... :-)


Mindig tudtam helyén kezelni a dolgot. Ha ilyen a fiubarátod, akkor nyugodtan megbízhatsz benne.


35/F

2015. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező én fiúk között nőttem fel. Nagyon könnyen barátkozok férfiakkal és bizony gyakran megtörtént, hogy egy srác bepróbálkozott. Miután elutasítottam, a rendesebbik beletörődött, de volt egy olyan réteg, aki a nagyvilágba kürtölte, hogy csak kihasználtam. Az utóbbi kategória eleve olyan szándékkal ismerkedett veled, hogy dugni akar. Ezek a férfiak nem tisztelik a barátságot, azt túl lealacsonyítónak gondolják, hogy csak egy nővel úgy simán barátkozzanak és mindig a potyaszexen jár a fejük. Ha nem kapják meg a puncit, akkor természetesen félbeszakítják a barátságot és azután meg sajnálhatod, hogy ennyi energiát pazaroltál egy olyan emberre, aki végig érdekből volt veled.
2015. jún. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, jól gondolkodsz szerintem! Sajnos...
2015. jún. 23. 15:58
 19/19 anonim ***** válasza:

Gyakran kerülök barátzónába, amit pedig én nem akarok. Innentől kezdve pedig mi értelme húzni egymás agyát? Van értelme?


Szerinted hogy esik a férfinak, ha barátzónába teszik?

Elfogadja a helyzetet, majd hetekig a lerázás, de ha kell egy kis segítség (pénz, fuvar, szállás, pakolászás, lelki szemetesláda, pasigondok kitárgyalása) , akkor ugorjon egyből egy csettintésedre?


Tényleg ezt jelenti számotokra egy fiúbarát?

Miért nem lehet elfogadni, nekünk erre NINCS igényünk? Persze van, aki szíves örömest belemegy, él benne a remény, és irtózatosan szerelmes, bármit megtenne a szíve választottjáért.

Annyira nagy bűn lenne a lánybarát részéről, ha nem használná ki a helyzetet? Tényleg eget verő bűn lenne?

Ezek után még bizonyítania is kell az "alfa" hímnek, igen is érdemes a barátságotokra?


Cserében mit kap? Kétely, lenézés, feladatok, túráztatás, ugráltatás? Reményt hátha a királynő meggondolja magát???

2015. jún. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!