Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem tudok megbízni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem tudok megbízni a vőlegényemben. Érdemes ezt még folytatni, vagy váljunk el?

Figyelt kérdés
Folyton keresi a kifogásokat, a szexuális életünk sem olyan mint az legelején, abszolút nem segít nekem semmiben, pedig látja hogy valami nem oké, én meg hiába mondtam neki. Ő azt mondja szeret, de valahogy nem érzem.
2008. szept. 15. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég röviden írtad le a dolgokat, nehéz bármilyen tanácsot adni. Nem tudom van-e köztetek olyan jó a kapcsolat, hogyha kölcsönösen fontosak vagytok egymásnak, akkor leüljetek és beszéljetek a dolgokról.

Mert szerintem a beszélgetés nagyon fontos egy kapcsolatban, a problémákat csak akkor tudja két ember megoldani, ha megbeszélik a dolgot és persze meg is hallgatják azokat.

Remélem semmilyen más nő nincs a dologban, vagy egyszerűen csak kérd meg, hogy mondja el mi a problémája ne csak kifogásokat keressen, mindkettőtöknek az a legjobb ha őszinték vagytok egymáshoz, ezt talán mindketten megérdemlitek.

Szóval beszélgess vele, és ne hagyd magad lerázni, hord te egyszer azt a bizonyos nadrágot!!

Egyébként ez nem tanács, de kiváncsi lennék, ha te viselkednél vele hasonlóképp, ő , hogy viselné?! Mert ha ugyanolyan érdektelen maradni, ott bizony komoly bajok vannak.

Sok sikert és fel a fejjel!

2008. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a kellő bizalom & már most ilyen problémák adódnak, akkor felesleges belevágni a házasságba, hiszen előbb-utóbb úgyis válás lesz a vége! Mindenesetre próbáljátok megbeszélni ezeket a problémákat, hátha változtat a hozzáállásán! Ha nem, akkor nem férjnek való, keress másik Párt, aki megbecsül & igazán szeret, tettekkel is & nem csak mondja!
2008. szept. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy a folytatásnak semmi értelme, hiszen nem először megcsalt már, amióta jegyesek vagyunk. Azt hiszem nem húzom tovább az időt és véget vetek a kapcsolatnak.
2008. szept. 18. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!