Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondják meg a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondják meg a nők egy férfinak ha nem akarnak tőle semmit?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm aki minden csávónak visszaigazol facen.

Múltkor mutatja h kivel szokott beszélgetni. Kérdeztem tőle hogy ez bejön neked? Azt mondja h nem de azért beszélgetni még lehet.

Csak a csávó totál rá van kattanva, hívogatja facehívással meg ilyenek.


2015. jún. 23. 17:22
1 2
 1/12 Mumusan ***** válasza:
Ezt én se értem 28N
2015. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja megsérteni, csak nem tudja, hogyan mondja neki, hogy nem akar semmit tőle. De lehet, hogy neki tényleg kedve van beszélgetni. Arról már hadd ne ő tehessen, hogy a pasi nem csak beszélgetni akar. Mondjuk nem értem, hogy mire jó boldog-boldogtalant visszaigazolni.
2015. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%

felhőztetésnek hívják.

ez nem saját de kb ennyi:

"A nice guy vs. jerk témakör szakirodalmából mindenkinek ismerős a felállás: a nő szemében szinten aluli, tehát végérvényesen szárazbarát szerepkörre kárhoztatott fickó folyamatosan ott van, jelen van, gáláns, udvarias, közös programokat kezdeményez és különféle szolgáltatásokat nyújt, miközben reménykedik, hogy egyszer eljön az ő ideje ( = végre dughat is). Természetesen a nőnek mindvégig egyértelmű, hogy mi a dörgés, de a bepróbálkozás pillanatáig eljátssza, hogy nem sejt semmit. Addig is arra használja a nice guy-t, amire csak tudja, a lelki szemetes funkciótól a kisebb-nagyobb lehúzásokig.


A szokásos felállással ellentétben ennek a fickónak van barátnője, de ez itt balszerencséjére nem az ő malmára hajtja a vizet. A "más nőnek is kellett, tehát tud valamit, ezért nekem is kell" típusú, csordaszellem-alapú megfontolások csak akkor teszik érdekessé a férfit a nő szemében, ha a következő két alapfeltétel teljesül:


1) A férfi legalább egy olyan szintet megüt, hogy egy ilyen kis plusz ki tudja billenteni a mérleg nyelvét a közömbösségből a kíváncsiság irányába.


2) A férfi aktuális nője olyan kaliberű, hogy vetélytársként lehessen rá tekinteni. A kényelmi állandóként funkcionáló, 10/4-es Gizi nem fogja felébreszteni a küzdőszellemet a 10/7-es Jolánban.


(Ellenkezőleg, könnyen visszájára fordulhat a dolog, módot adva egy kis álszolidarításba csomagolt képmutatásra is: "Neki ráadásul a nője is ott volt, vele sem volt tisztességes, amit csinált, és ez sem túl jó reklám egy másik nőnek, akivel párhuzamosan futna, ha már csajozási szándékai vannak." Mondanom sem kell, ha egy nemdezsőke-szintű férfit kellene lecsapni egy egész jó nő kezéről, nyomokban sem jelennének meg ilyen gondolatok a fejében.)


Ebből sunázás lottó ötösig értelemszerűen nem lesz, de beszédes, hogy az utolsó néhány mondatban a posztíró még azon hezitál, érdemes-e tartania a kapcsolatot Dezsővel. Nem, nem arról van szó, hogy abban bízik, Dezsőke egy józan pillanatában elnézést kér majd a borozós este miatt, ő nagyvonalúan megbocsát, hogy aztán újult erővel folytatódhasson a felhőztetés - szigorúan barátkozás keretében. Egyszerűen azt nem tudja még eldönteni, hogy a további pincsiztetés lehetősége megér-e annyit, hogy immáron folyton résen kell lennie, mert a fickó ezek után valószínűleg minden lehetőséget megragad majd a sunára mozdulásra."

2015. jún. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
És az a pasi miért nem kérdezi meg nyíltan, hogy a nő is akar-e valamit és szakítja meg ő a kapcsolatot, ha neki így nem felel meg? Vagy ha megfelel, miért sír rajta? Ennek is két oldala van.
2015. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert aki nem kell nekik azt is ki akarják használni maximálisan. Ezért jött létre a barátzóna. Aki férfiként nem néz ki elég jól az ide kerül. Amikor valamilyen probléma lép fel a nő életében, akkor szépen előveszik a szükséges "barátot" és elvégeztetik vele a feladatot.


Tehát ha megmondanák a férfinek, hogy "bocsi de túlságosan kóró vagy" akkor a férfi talán lenne annyira reális, hogy elküldje őket a bánatba. Ezt a nők nem kockáztatják meg, ezért inkább "bocsi de nem, de lehetünk barátok". A férfi kétségbeesett ösztönlény a legtöbb esetben és hajlandó erre, amit a nő maximálisan kihasznál.

2015. jún. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elég ha a lány megírná hogy nem lehet köztük semmi
2015. jún. 23. 17:36
 7/12 anonim ***** válasza:
13%
mert a legtöbb "nő" állszent és szereti kihasználni a fiúkat meg jaj unatkozom rá írok , meg sok "nő" szereti a pasik agyát huzzni!
2015. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt én is nagyon utálom, nincs annyi vér a puncijában hogy megmerje mondani az igazat,inkább azzal áltat hogy azért még beszélgethetünk...

Gondolom a férfiak a tesztoszteron szint miatt képesek hirtelen döntést hozni,és felvállalni a következményét,ezért bátrabbak mint a nők.

2015. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
De nem értem miért kéne megmondani. Én volt már, hogy valakinek mondtam, és még ő volt megsértődve, hogy hát ő nem. Ha rákérdez / elhív egy randira, megmondom, hogy nem, addig sajnos nem tudok gondolatot olvasni.
2015. jún. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Hát én olyan típus vagyok, akinek nem esik le, ha bepróbálkoznak.

Elég kellemetlen tud lenni.

Több fiúbarátom van, szoktunk jókat dumálni (mondjuk a hívogatás nálam tiltott), eddig szerencsére egyikük sem mondta hogy az agyát húznám.

Régebben viszont volt belőle gondom.

Az a vicc, hogy soha semmilyen jelzést nem küldök, két gyerkőc, és egy szerető férj mellett minden pasi max friendzone-így jut.

2015. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!