Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti várnátok rá, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti várnátok rá, hogy együtt legyetek valakivel?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapot. Találkoztam egy fiúval, meg igazából ismerem is egy ideje, és nagyon aranyos, tényleg nem találkoztam még hozzá hasonlóval (jó értelemben). Nem lakunk ugyanazon a helyen, viszont egy okból kifolyólag csak kb 2 hónap múlva tudunk találkozni, viszont azután már nem lenne akadály a találkozás napi szinten.

Azt mondta, hogy szeretne tőlem komolyabbat is, és én is tőle. Hosszú idő, tudom, meg ezek csak szavak. Igazából úgy vagyok, hogy a nyaram úgysem a "pasizásról" fog most szólni, meg az övé sem a csajozásról, és majd szeptemberben meglátjuk, hogyan fog alakulni. Az érdekelne, hogy ti várnátok valakire, akit tényleg akartok, és tudjátok, hogy azután együtt lehettek?


2015. jún. 23. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
2 hónap azért nem olyan borzasztó hosszú idő... Ennyit simán tudnék várni.
2015. jún. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2015. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ezt neked kell tudni ne más mondja meg hogy te mit csinálj!
2015. jún. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Várnék rá, igen (2 hónapról van szó, valóban nem hosszú idő, kibírható).
2015. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha addig tartjuk a kapcsoaltot és érzem, hogy fontos vagyok neki, akkor 2 hónap nem a világ, ha nem beszélnénk addig, akkor élném az életetm és ha szeptemberben mindketten szabadok vagyunk akkor összejönnénk.
2015. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha nyomós ok van ennyit várni, igen.
2015. jún. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha érzem rajta, hogy komoly a dolog, akkor megvárnám.
2015. jún. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, én várnék, várok..vagyis reménykedem benne, hogy látom még azt a srácot, akit kb. három hónapja láttam meg és nagyon mély benyomást tett rám..De erre kb. nulla az esély, hogy mi találkozzunk..:(
2015. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
en vagyok a lany, es en meg szeretnem varni, hogy majd mi lesz 2 honappal kesobb, ha pedig nem lesz semmi, akkor nem.. a velemenyeteket kertem, hogy vajon egy fiu is komolyan gondolhat-e egy ilyet. tenyleg ugy tunik, hogy erdeklem, es rajtam kivul nincs is masik lany neki, meg mindenben oszinte velem (onnan tudom, hogy mindig igazat mond, megha tudja is, hogy nem lesz epp kellemes).
2015. jún. 23. 20:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Én várnék...egyébként hasonló helyzetben vagyok :) De ha nem is lesz belőle semmi, akkor sem vesztettél semmit azzal, hogy két hónapig nem voltál kapcsolatban...
2015. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!