Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt lennétek ugy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lennétek ugy valakivel aki csak?

Figyelt kérdés

.... olyasfajta emberként tekint Rátok, akivel egyezik az ízlésetek, felfogásotok, kinézetben pedig "jól mutattatok egymás mellett" so ha férfi vagy, egy elég jó, dekoratív nőd van, illetve fordított esetben. De, szerelmet nem éreztek iránta. A baratom szeret engem de nyiltna kimondta hogy nem szerelmes belem. Es ugy erzem, hogy talan lehet inkabb baratilag szeret, mint hogy jobban a baratnojekent. En nagyon szeretnem ot, de nem kapom meg tole azt a pluszt amitol azt ereznem hogy megbecsul, es buszke arra hogy vele vagyok. Meg ha nem is szerelmes belem. Szakitani ezert nehez, meg azert, mert nagyon kotodom hozza, olyan szempontbol hogy evekkel ezelott mar tudtam, hogy mi egyutt leszunk, es ra egy kis idore igy is lett a semmibol. Es ugy erzem ez miatt, hogy vmit tennem kene, nem csak ugy elengedni ezt az egeszet. Nem tudom mit kene tennem, en is szeretem mint embert, meg szeretni is tudnma feltetel nelkul HA en is ereznem a kotodest. De sajnos nem nagyon. Igaz, nem is az a fajta ember aki annyira nagyon idezojeles "nyaladzos" lenne. Ezt o maga mondta.Csak igy tok folosleges neki No, ha nem tud banni vele. Nem tudom mit kene tennem, hogy raebresszem arra, Ot es Magamat hogy fontos vagyok e neki. Hagyjam el? Vagy ne keressem egyaltalan? ( en nem szoktam o szokott hivni. ) ha keres akkor megi szseret ha nem akkor jol is jartam h elhagytam?

18L


2015. márc. 5. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos igen.


Szerelem olyan nincs, vonzódni hozzám nem lehet így igen.

2015. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem lehet parancsszóra szeretni senkit,elég ha jól néz ki,és tud pár értelmes mondatot.Aki nem 10 évekre tervez az mind így van.
2015. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nme parancsszorol beszeltem. Nem azt akarom elerni hogy szerelmes legyen belem ujra, vagy cska siman az legyen. Hanem azt akarom elerni nala, hogy fontos legyek-vagyok e szamara. En ma rmondtam neki, hogy tok folosleges egymas idejet huzni, ha nem szerelmes belem. De o azt mondta hogy nem, mert o szeret engem cska nem szerelmes belem. De ezt nem erezteti. Inkabb csak azt, hogy a noje vagyok es ezeket a minimalis lepeseket megteszi h ugy fogalmazzak. :) Es nem tudom mit kene tennem, hogy raebresszem ot arra, hogy valoban kotodik e hozzam, vagy csak jo vagyok neki mert ertelmes no vagyok, me gnezek ki vhogy. Mert mar ezt is szova tettem neki, hogy nem erzem azt h kulonleges lennek szamara, csak mintha egy a sok kozul.. ha megyke jon amsik kesz ennyi... Erre az volt a valasza, hogy ez nem igy van, mert okos vagyok stb. szoval a fent leirtak. Nem tudom..... Magamat sem akarom altatni, meg az idomet pazarolni egy olyan emberre aki talan nem is erez sokat irantam..
2015. márc. 5. 19:16
 4/5 anonim ***** válasza:
először én barátom is azt mondta, hgy nem szerelmes...most 3 éve vagyunk együtt és készülünk összeköltözni...
2015. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utoslo írnál uzenetet? kivancsi vagyok Veled ez hogy volt:)
2015. márc. 5. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!