Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmerültem az önsajnálatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerültem az önsajnálatban?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok 0-24 h-ban, filmezek, sorozatozok, nagy ritkán olvasok, a nap felét pedig átalszom. Házimunkát azért elvégzem, de azt is úgy mint egy félholt. Mindig fáradt vagyok és kedvetlen, nincs kedvem az emberekhez, a barátaimat is hanyagolom. Mindig mondják, hogy találkozzunk, de semmi kedvem, ha írnak, arra is csak 1-2 szóval válaszolok. Nekem ezzel nincs bajom, tök jól elvagyok, csak a családom piszkál mindig, hogy ne üljek itthon bezárva...de ha egyszer semmi kedvem semmihez és senkihez...ez már önsajnáltató életforma, még ha én nem is sajnálom magam?

2015. jún. 23. 19:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Vagy csak győzködöd magad....

Vagy mert megteheted h ne csinálj semmit....

2015. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
megszoktad ezt és beleszorultál,de ha nem zavar akkor mit érdekel ki mit gondol.aludjálfiam
2015. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#9, a lényeget nem érted, attól, hogy valaki egyedül van, még nem kötelezően magányos. Attól, hogy másokat kerül és VELÜK nincs semmi kedve vegyülni, még nem egyenlő a közérzettel, hogy minden másban se lenne kedve.


De elsőre is világos lett volna, ha nem a saját állapotod akarnád mindenkire ráhúzni.

2015. jún. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13: Nem akarok egy idegennel vitatkozni hülyeségről. Egy szóval nem mondtam, hogy bárki magányos lenne... De okoskodj csak tovább...
2015. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hé, ne veszekedjetek! :)


10-es, velem is ez van...megy a pletyka ezerrel, hogy milyen furcsa vagyok, de azt is sokszor visszahallom, hogy biztos leszbikus vagyok, mert jaj hogy lehet, hogy nekem sosincs barátom...hát komolyan, én már csak röhögök ezeken, mert szerintük nekem nincs életem, mégis ők foglalkoznak az én dolgaimmal, nem én az övékkel :D

2015. jún. 23. 21:31
 16/19 anonim ***** válasza:

Van életed, csak nem társasági. Faluban, kisebb községekben pedig mindig pletykálnak az emberről, olyanok is akikkel egész életedben 2 szót nem váltottál még és amúgy semmi joguk nem lenne az ítélkezésre. Vállat kell rántani, csak azért, hogy mások elvárásának megfelelj vagy elkerüld a pletykákat, még ne erőltess magadra olyat ami tőled idegen. :)


#14-es, akkor maradjon ennyiben, mert végig ignoráltad amit más ír és kiemelt mondatokba kötöttél bele, kár beléd a szó.

2015. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15: Az ilyen letyepetyés embereknek szerintem túl unalmas az életük és csak ennyi szórakozást találnak maguknak, szóval nem kell figyelni rájuk :) Nekem a nyári szüneteim általában úgy szoktak telni, hogy 3-5 óra között fekszem le aludni és délután kelek, na engem leginkább emiatt szokott a családom cseszegetni :D Pedig éjfél után csendben el szoktam lenni a sorozataimmal, nem zavarom őket. 24L (10-es voltam)
2015. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is a hajnalig virrasztós éjjeli bagoly típusa vagyok, és hallottam már vissza azt a helyi önkéntes térfigyelő droidoktól, hogy mivel a sötétítőfüggönyt délután húzom csak el, biztos egész addig az ágyban heverészek, én a kényelmes, a naplopó... még ha tényleg délután is kelnék, ahhoz sem lenne köze a szomszédoknak, de függöny nem csak alváshoz kell, hanem monitor miatt is, asztal oldalt van, így felét nem látnám napfénytől ahogy a színeket is teljesen eltolja. Mondjuk kellene már gondolkoznom egy laptopon, de ez más kérdés. :D
2015. jún. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Helyi önkéntes térfigyelő droidok hehehe :DD Hát igen, nálam is a redőny árulkodik az alvási szokásaimról :)
2015. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!