Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmerültem az önsajnálatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmerültem az önsajnálatban?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok 0-24 h-ban, filmezek, sorozatozok, nagy ritkán olvasok, a nap felét pedig átalszom. Házimunkát azért elvégzem, de azt is úgy mint egy félholt. Mindig fáradt vagyok és kedvetlen, nincs kedvem az emberekhez, a barátaimat is hanyagolom. Mindig mondják, hogy találkozzunk, de semmi kedvem, ha írnak, arra is csak 1-2 szóval válaszolok. Nekem ezzel nincs bajom, tök jól elvagyok, csak a családom piszkál mindig, hogy ne üljek itthon bezárva...de ha egyszer semmi kedvem semmihez és senkihez...ez már önsajnáltató életforma, még ha én nem is sajnálom magam?

2015. jún. 23. 19:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes forma lehetsz, ez nagyon unalmasan hangzik amit leírtál.
2015. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én szeretem :D
2015. jún. 23. 19:54
 3/19 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok...


22/F

2015. jún. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,szeretek egyedül lenni.Mások persze azt gondolhatják hogy ez biztos depi,de nem az.Főleg nem önsajnálat.
2015. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát, pedig pont ezt hívják úgy, hogy depresszió.


Én is így lennék vele, ha nem kéne dolgoznom. Nálam több orvos is diagnosztizálta a depressziót, viszont dolgoznom kell, szóval nem fetrenghetek otthon, sajnos. :(

2015. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Amit írsz, az nem önsajnálat, te társaságkerülő / antiszociális vagy.
2015. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember fáraszt engem is, mert ugyanazt a szart fújják. Szeretek sokszor egyedül lenni. Nincs ebben semmi :P
2015. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#5, depresszió akkor lenne, ha rosszul is érezné magát a bőrében és nyomott hangulata is lenne, de a saját szavaival, "nekem ezzel nincs bajom, tök jól elvagyok".


Más az, ha SEMMIHEZ nincs kedved, és más amit ő ír, MÁS EMBEREKHEZ.

Fogalomzavarban vagy, szóval ne dobálózz a depresszióval, ez nem az.

2015. jún. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8: Mondod nekem a fogalomzavart, amikor valaki alattam pont erre használja az antiszociális jelzőt.


Remélem az megvan egyébként, hogy a depressziónak is több szintje van. Ráadásul a kedvetlenség és a rosszkedv sem ugyanaz. Ő pedig ahogy elnézem eléggé kedvetlen, hiszen nincs kedve kimozdulni és alig bír bármit megcsinálni.


Mivel benne vagyok ezért tudom, hogy mit beszélek. Nekem sincs mindig rossz kedvem és nem mindig akarom felkötni magam.

2015. jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na most teljesen magamra ismertem :) Nem igazan vagyom mas emberek tarsasagara es olyan jooo egyedul lenni :) Hazimunka + sorozatnezes + egy kis kerteszkedes + napozas es teljesen boldog vagyok. Faluban lakom, ahol megy a letyepetye, es hallottam mar vissza, hogy en milyen furcsa vagyok, hogy csak itthon vagyok es nem jarok sehova. Regebben baratnoztem emiatt, de nem sokaig birtam elviselni, baratnom rengeteg problemat hozott az en kis nyugis eletembe. Szoval nekem mar mindegy mit gondolnak az emberek. 24L
2015. jún. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!