Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy abortuszom. Igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy abortuszom. Igazi lehetett az álmom?

Figyelt kérdés

Azért vetettem el ( nagyobb részbe ) mert állandó görcseim voltak,és véreztem,ami ugye nem normális,és akár el is mehet a baba,mikor már nagy.Mégmielőtt....


Felkeltem az altatásból,rá párpercre elaludtam,aztán amikor felkeltem emlékeztem az álmomra.Ami az volt,hogy elköszönt tőlem a baba,és mondta,hogy nem haragszik,és az apukájára se,ezt mondjam meg neki is.Azt is mondta,hogy majd találkozunk.Egy fehér ruhás emberrel volt az álmomba aki az álmom végén karon fogta,és elmentek.:((((


Tényleg "üzenhetett" a baba,vagycsak...?


2010. márc. 1. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

asszem ma rémálmaim lesznek


egy félkilós személy aki inkább hasonlit egy murénára mint egy emberre, hogy beszélt volna már?

2010. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
meghogy egy teljesen kifejletlen lábakkal rendelkező embrió, aki mellesleg maximum 20 centi, azt karon fogja a feka Samuel L. Jackson Isten szerepében :D
2010. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Elég bizarr egy álom. Én, aki szeret és akar is hinni az álmok jelentésében, illetve az ezoterikus dolgokban, elképzelhetőnek tartom, hogy a baba üzent neked. De persze nem zárhatjuk ki annak a lehetőségét sem, hogy a tudatalattid játszott veled. (A bölcs fiatalúr)
2010. márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

K urva viccesek vagytok.. De mielőtt ilyeneket írtok, inkább gondoljatok bele a helyzetébe. :S b armok. Elég durva (rém)álom lehetett, a helyedben én is így gondolkodnék, hogy biztos valami "üzenet", de ez azért tényleg furán hangzik. Nem semmi.. Sajnállak. :(

16L

2010. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
vannak ilyenek, egyes hitek szerint a baba leszület, mert dolga van. Lehetünk spirituálisak is de tudományosak is. szerintem üzenhetett. Bár először az futott át az agyamon hogy az altató olyan hatást váltott ki belőled,( ami végülis egy drog) mint amit a jó kis drogosoknál szokott lenni egy új kapu nyílt meg az agyadba és képzelődtél. nem véletlenül használták réges régen a varázsgombákat spirituális szertartásokon, így kapcsolatba tudtak lépni a félreál, szellemekkel. Mindenki döntse el hogy erről hogyan vélekedik. Egy gondolatmenetet azért megér.
2010. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

22:20

Huhhha.Szerintem kikée vizsgáltatnod magad.:)

Aki egy babát egy halhoz hasonlít,annak lehet,hogy kezelésre lenne szüksége.:)

Ki mondta,hogy beszélt?

Ja igen,olvasni is tudni kéne:)

Milyen tudatlanok járnak ide:)


22:21

Aki egy ilyen kérdésbe ":D"-zik az tudod mi?

Egy érzéketlen,utolsó paraszt.:)


Persze köszi nektek,hogy megosztottátok velem az értelmiségi szinteteket:)))

2010. márc. 1. 22:26
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ami az volt,hogy elköszönt tőlem a baba,és mondta,hogy nem haragszik,és az apukájára se,ezt mondjam meg neki is."


ezt te irtad szóval nem tudom kinek van gondja az értelmiségi szintjével kiscsaj :)

2010. márc. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%
és a :D mellé odabasz még pár szmájlit ezen behalok olyan cukor
2010. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
a kölyköd amúgy szerintem ma este visszatér egy disznóölő késsel és elvágja mind a kettőtök torkát, jobbha ma a rendőrségen alusztok... jósfiú vagyok szóval higgy nekem
2010. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
á gec.ijó! ezen szakadtam!
2010. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!