Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertetek már olyan embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertetek már olyan embert, akiben valami megfogott, de ugyanakkor idegesített? És nem lehetett kiismerni az illetőt.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, 2-t is.
2011. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
meséljetek is róla :DD
2011. júl. 30. 17:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen...ez volt az exem, tipikus se veled se nélküled kapcsolat volt :S

Jobb az ilyesmit kerülni!!!

22/F

2011. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok közeledi felé :DD.

Csak idegesít h mindenkivel lekezően beszél, sokszor mogorva, vagy éppen vigyorog rám mint a tejbetök.

2011. júl. 30. 17:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Sajnos igen... nem vettem először komolyan,de utólag visszagondolva jó volt vele lenni..és a szex is..Aztán eltűnt.(nem keresett stb csak úgy)Én utána összejöttem mással.Majd mindketten egyedülállók lettünk,kavartunk még egyet.De megint előjött az,hogy nem lehet vele meglenni és eltűnt.

Azért még kicsit várom,hogy felhívjon,de túl nagy Puhap*cs ahhoz,biztos megalázó lenne neki egy sms-t küldeni nekem...

N

2011. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ja én már küldtem neki,de hiába :D biztos már nem érdeklem,csak nem értem minek mondott akkor komoly dolgokat...

Haha átverős :D

2011. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!