Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátotok bevallaná, hogy régen fizetett többször egy lánynak, hogy vele legyen?

Figyelt kérdés
Állítása szerint szexelni sose szexeltek, csak arra kérte a lányt, hogy tegyen úgy mintha szeretné.
2015. jún. 10. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Basszus, ennél szomorúbbat még nem olvastam :(( Valószínűleg nagyon nem örülnék neki és fájna a dolog, de megszeretgetném :(
2015. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Szánalmas. Nem tudnék férfiként tekinteni rá.
2015. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az a lány hogy bírta pénzért ezt csinálni... én nem bírnám, annyira sajnálnám a srácot és olyan megalázó és szomorú lenne az egész.
2015. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire megalázó dolog ez, hogy valaki csak tudni szeretné milyen az, ha szeretve van ?
2015. jún. 10. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert az nem igazi szeretet amit pénzen veszel.
2015. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazinak nem igazi ez tény, de félig meddig majdnem olyan lehet.
2015. jún. 10. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Hidd el, nagyon nem olyan. Még csak egy lapon sem említhető az igazi szeretettel, amikor olyan rajongással néz rád valaki, hogy összecsuklik a lábad is.
2015. jún. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mindenkinek adatik meg az ilyen, hogy őszintén szeressék. :(
2015. jún. 10. 13:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Halál komolyan csak a belső múlik! Saját életemet tudnám példának hozni rá
2015. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Én eddig minden nőért fizetem, ingyen nincs suna!

Mit kaptam? Kamu szeretetet, megcsalást, legyünk csak barátok klisét...

2015. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!