Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legfájóbb dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legfájóbb dolog amit a párod elkövetett ellened?

Figyelt kérdés
Meg tudtad neki bocsájtani?
2015. jún. 24. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
65%
Feküdtünk az ágyon, beszélgettünk, egyszer csak azt mondja: mindjárt lefinglak. Ez még máig sokszor eszembe jut, és egyszerűen nem tudom hova tenni :D Tudom, hogy nem nagy dolog, de valamiért hihetetlenül rosszul esik a lelkemnek. 24L
2015. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Meggyanúsított, hogy megdugtam a legjobb barátnőjét, nagyon csúnyán összevesztünk. Igaz, a húgát megdugtam, de a barátnőjét NEM!

Nem bocsátottam meg. Engem egy nő se gyanúsítgasson alaptalanul.

2015. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
A párom nővére utált, és mikor beszélt rólam, "ku*rva" néven emlegetett, soha nem a keresztnevemen. Ezt a párom annyira megszokta, hogy mikor rólam beszéltek, ő is lazán ku*rvának hívott. Egy telefonbeszélgetésnél hallottam, mikor megjegyezte, hogy "itt vagyok a kur*vámnál".
2015. jún. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Utolso ez a ku*rvás nem semmi.. :o

nekem az volt hogy miután elvette a szüzességem párszor még m e g d u g o tt aztán elkezdett hanyagolni eljátszotta egy hétig hogy beteg mikor találkoztunk nála, célozgatott hogy zavarok aztán igérte hogy majd keres , hát nem keresett ezért bosszubol fbon dobtam ki mert tudtam hogy ha nem is kar velem lenni ö akarna kidobni és sz@rul fog neki esni hogy én a kis szüz kidobtam. :)

azota keresett de nem akarok töle semmit csak egonövelés céljábol akar vissza szerezni.

19l

2015. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Utolso ez a ku*rvás nem semmi.. "

Nekem mondod? :D

2015. jún. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Vannak tényleg durva dolog. Utolsó előtti (azt hiszem) kidobtad miután megtudtad, hogy ő is k.rvának szólít?
2015. jún. 24. 15:58
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát az a vicc, hogy nem :) háháháá
2015. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

A családjával elmentünk egy lagziba, ahova a barátom által mentem. Minden jó volt, de magassarkúban voltam, és már fájt a lábam. Megkértem,hogy menjünk ki a kocsihoz, hogy átvehessem a lapossarkúmat. Kimentünk,átvettem a cipőt, de kicsit még beszélgettünk az autóban üldögéltünk. Majd hirtelen a semmibőlezt vágta hozzám: "én már nem tudom mit érzek,inkább legyen vége".

Hazajöttem, végigsírtam az éjszakát, és a másnap délelőttöt, amikor beállított a drága,és itt sírt nekem,hogy fogadjam vissza. Életem legértelmetlenebb döntését hoztam meg ekkor, mivel kibékültem vele.

Kb. még egy szűk hónapig voltunk együtt, és amikor rájöttem, hogy annyit érzek iránta, mint egy zsák krumpliért, akkor szakítottam vele.


20L

2015. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!