Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17évesen lenne esélyem érett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17évesen lenne esélyem érett nőkhöz, milfekhez?

Figyelt kérdés

Az az igazság h nagyon nagyon az idősebb nők jönnek be. Utcán több nőt nézek meg mint velem egyidős csajt.

Lakóházban is van egy nő, aki fura dolgokat csinál. Jó, lehet h normális, de mintha velem más lenne. Megsimogatja az arcom, beszélget..

Mennyi esélyem lehetne egy érett nőnél?



2015. jún. 26. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, de tudod, mit jelent a MILF rövidítés?

Ha te párkapcsolatot szeretnél egy nálad idősebb hölggyel, aki még ha anyádkorú is, az még nem kizárólagosan MILF-kapcsolat lehet csak, hanem normál párkapcsolat, vagy szexpartnerség, vagy bármi. Perverzió nélkül.

2015. jún. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milf, a mother i like to fuck, nyelvtanilag hibásan.

Szexpartnerséget szeretnek. Elvált, Szerintme nincs senkije. És hogyan lehetne?

2015. jún. 26. 02:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Kérdés mennyi idősnek nézel ki,nem mindegy,hogy 22-25nek vagy 15-nek.

Ha legalább egy 20-22nek, akkor a 40 fölötti magányos, szexhiányos nőknél jó lehetsz,akik szeretik a fiatal férfiakat.

Az sem mindegy, tudsz-e teljesíteni az ágyban,a gyorslövetű fiúcskákért nincsenek oda...:D

Szóval,ha megfelelsz annak,amit leírtam és csak egy kicsit is jóképű vagy, akkor lehet esélyed.

Szóval 1-2 év,némi tapasztalat a szexben és jó lehetsz.

2015. jún. 26. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Pont 17nek nézek ki. Nemrég lettem 17.

De tudja és látja h nézek ki, mégis simogat a liftben. Nemtudom, más ennyi idős nő, még nem simogatott soha, max 2 évesen.

2015. jún. 26. 09:41
 5/9 anonim ***** válasza:

saját tapasztalat alapján 20, de inkább 22 év alatt valami extrát kell tudnod, de ennyi idősen már lehet esélyed. Sajnos még én is csak 20 vagyok de máris több esélyt adnék magamnak :)

btw nekem is a szomszédnőm tetszik :D

2015. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Milyen extrát? :D
2015. jún. 26. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Simán,de nem árt az ápoltság,némi pénzmag is.


Ja,és egy tapasztalt nőhöz fax is kell!

2015. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ez a fax nem esik le
2015. jún. 26. 23:56
 9/9 anonim ***** válasza:

fax = hímtag,csak a fórum nem engedi rendesen kiírni.


Szóval egy MILF-et qrni kell keményen.

2015. jún. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!